Ev dekorasyonunda unutulan ama aslında son derece önemli bir konu olan duvarlar, duvar kağıtlarıyla soluk kazanıyorlar. Duvar boyasına şık bir alternatif oluşturan duvar kağıtları, evlerin dekorasyonuna lüks ve estetik bir hava veriyor. Land duvar kağıtları, dünya trendlerine uyumlu, uygulaması ve temizliği son derece kolay ürünlerle oluşturulmuş bir koleksiyonla sunuluyor. Evlerinizde tek renk ve sıradan duvar boyaları görmekten sıkıldıysanız, iç mekanlara hareket ve yeni bir soluk kazandıracak Land duvar kağıdı modellerimizi incelemelisiniz.

Duvar kağıdı evinizi sıradanlıktan kurtarır ve evinizde tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Land Home Specialist olarak duvar kağıtlarımızda Rasch ürünlerini tercih ediyoruz. Rasch Avrupanın önde gelen duvar kağıdı üreticisidir. Rach duvar kağıtları Alman teknolojisiyle üretilmektedir. Rasch duvar kağıtlarıyla geniş renk ve model seçeneklerini sizlere sunup evinizi tarzınıza uygun duvar kağıtlarıyla buluşturuyoruz.

Duvar kağıdıyla kullanım alanı açısından küçük odalarınızı dahil en iyi şekilde değerlendirip, duvar kağıtlarıyla odanıza yeni bir hava kazandırabilirsiniz.

Duvar kağıtlarımız yenilikçi tasarım anlayışıyla ilke edinerek tasarlanmış ve yüksek kalite standartlarına uygun üretilmiş ürünlerdir.

Duvar kağıdı evlerde boyanın çıkardığı zahmetlerden sizleri kurtarır ve aynı zamanda boyalı duvarların evinize verdiği soğukluk hissinden de evinizi kurtarır.

Seçmiş olduğunuz duvar kağıtlarıyla evinizin tarzını belirleyebilir yaşam alanlarınızı tarzınızla ve eşyalarınızla birleştirip evinize bir bütünlük kazandırabilirsiniz. Duvar kağıtlarımızda dünyada öncü tasarımcıların tasarımlarına yer veriyor modayı ve trendleri sizler için takip ediyor ve sizleri dilediğiniz duvar kağıtlarıyla buluşturuyoruz.

Tüm Rasch Duvar Kağıdı Koleksiyonları için tıklayınız.