Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Gardrop

  Öne çıkan Gardrop modellerimiz

  Her Odaya Özel ile Dizayn Edilen Gardırop Seçenekleri


  Gardırop, eşyaların ve kıyafetlerin düzenli ve temiz bir şekilde muhafaza edilmesine olanak sağlar. Genel olarak yatak odalarında ya da giyinme odalarında konumlandırılan bu mobilya, büyük fakat işlevsel özelliği olan bir üründür. Evlerde depolama alanı oluşturan bu mobilyalar, farklı detaylar ile dizayn edilerek pek çok alanda kullanılabilir ürün çeşitliliğine sahiptir.

  Kullanıcıların beğenisine, farklı yatak odalarının dizaynına ve ihtiyaçlarına uygunluk gösteren pek çok gardırop seçeneği mevcuttur. Farklı alternatifleri ile bu ürünler, yatak odasının arka planının bir parçası ya da göz önünde estetik görünüm sağlayan bir ürün olarak da kullanılabilir.

  Kapaklı, kapaksız ya da her ikisinin de yer aldığı farklı detaylar ile dizayn edilen gardırop seçenekleri mevcuttur. Kullanıcılar bu noktada beğenisine ve ihtiyacına uygun olan bir ürünü tercih etme özgürlüğüne sahip olur. Kapaksız gardıroplar, kıyafet kombinlerinin daha rahat yapılabilmesini ve kıyafetlerin rahatlıkla raflara yerleştirilmesine olanak sağlar. Geniş kullanım alanına sahip olan kişiler için dizayn edilen kapaklı modeller ise tüm eşyaları bir arada muhafaza eder.

  Yenilikçi ve özgürlükçü bakış açısı ile tasarladığımız gardıropları farklı detaylar ile dizayn etmeye özen gösteriyoruz. Böylelikle kullanıcıların beğenilerine ve ihtiyacına uygun olarak ürettiğimiz Land gardırop seçenekleri ile kişilerin kendi stilini yatak odalarına yansıtmaya olanak sağlıyoruz.

  Her İhtiyaca ve Beğeniye Uygunluk Gösteren Gardırop Modelleri


  Gardırop modelleri, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların hem beğenisine hem de ihtiyacına hitap eder. Gardıroplar modelleri arasında kapaklı, kapaksız, hem kapaklı hem de kapaksız modeller yer alır. Kapaklı modellerin de kendi içinde çeşitleri mevcuttur. Bu modeller; sürgü kapı ve dışa açılan kapı olmak üzere iki ayrı kategoriye ayrılır. Sürgü kapılı gardıroplar, raylı bir sistem ile çalışmakta olup küçük alanlı odalar için uygun bir dolap seçeneğidir. Minimal bir alanın daha geniş olarak kullanılmasını ve hareket özgürlüğü sağlaması açısından kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.
  Kapaklı modeller geniş alanlar için geniş depolama alanları sağlar. Kapaklı gardıroplarda yer alan kapak sayısı değişiklik gösterir. İki kapaklı modellerin yanı sıra sekiz kapaklı dolap seçenekleri de mevcuttur. Bu noktada kullanıcı, kıyafetlerinin yoğunluğuna bağlı olarak ihtiyacına en uygun olan ürünü rahatlıkla tercih edebilir.
  Bir kısmı açık raflı bir kısmı ise kapaklı olarak dizayn edilen gardırop modelleri, her iki modelin de avantajlarını bir arada toplar. Kullanıcılar bu model ile dizayn edilen dolapları isteğine ve beğenisine göre tercih edebilir. Land Mobilya, birbirinden farklı tasarım çizgileri ile oluşturduğu bu mobilyaları kullanıcıların beğenisine sunuyor. Aynı zamanda kullanım alanına göre özelleştirilerek ürettiğimiz modeller kişilerin kendine has bir tasarıma sahip olmasına olanak sunuyor.

  Yaratıcı Detaylar ile Tasarlanan Gardıroplar


  Land Mobilya, kişiye özel gardırop serisi ile yaratıcı detaylara sahip mobilyalar tasarlar. Kişilerin kendi alanları için özel olarak tasarlattığı bu mobilyalar, odanın mimarisi ve dizaynı ile birebir uyum içinde gözükür. Giydi dolabı, sürgülü dolap ve ray dolap gibi birbirinden farklı kavramları bir araya getiren tasarım anlayışı ile kişiye özel modeller üretiriz.
  Gardırop modellerimiz arasında yer alan modern iç üniteli mobilyalar, kişilere fazladan depolama alanı oluşturur. Bu alanlar ile kişiler çorap, takı gibi pek çok eşyasını muhafaza edebilme imkanına sahip olur. Kapaklı modellerde yer alan ayna tasarımları ile yatak odalarının daha geniş ve ferah bir görünüm kazanmasına olanak sağlarız.
  Kullanım alanının oldukça kısıtlı olduğu yerlerden biri olan çatı katları için gömme gardırop modelleri tasarlıyoruz. Çatı katının kullanım alanını artıran ve eşyalara depolama alanı sunan bu modeller renk ve tasarım olarak farklı detaylar ile dizayn edilir. Ev mimarisine uygun olarak tasarladığımız modellerden biri de pencere yanlarını kullandığımız modeldir. Bu modelde pencere önüne bir oturma alanı dizayn edip, pencere yanlarına kurduğumuz dolaplar ile estetik görünüme sahip bir alan oluşturuyoruz.

  İşlevselliği ve Konforu Bir Araya Getiren Gardırop Modelleri


  Gardıroplar kullanım alanlarında en çok yer kaplayan mobilyalar arasında yer alır. Bu nedenle bu ürünlerin işlevsel olması ve çok amaçlı kullanıma sahip olması oldukça önemlidir. Çok fonksiyonlu modeller arasında yer alan aynalı gardırop, boy aynası olarak kullanılma özelliğine sahiptir. Böylelikle kullanıcılar odalarında ekstra bir boy aynası bulundurma ihtiyacında bulunmaz. Aynalı ve çekmeceli gardıroplar ise çok amaçlı kullanıma hitap eden diğer bir modeldir. Çekmeceler kişilere pek çok depolama alanı sağlarken ayna ise hem işlevsel hem de estetik bir kullanım sağlar.
  Land Mobilya, çok amaçlı kullanıma hitap etmek için tasarladığı kitaplıklı ve çalışma masalı gardırop modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Özel tasarımlar arasında yer alan bu modelde bir ünite içinde raf şeklinde dizayn edilen kitaplık bölümü ve bu bölümünün altında yer alan çalışma masası kısmı yer alır. Çalışma masası ve kitaplık kısmı ile yan yana demonte edilen dolap, bir bütünlük ve ahenk yaratır. Kullanıcılar bu model ile pek çok işlevi aynı alanda gerçekleştirme imkanına sahip olur.

  Gardırop Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Gardırop seçiminde kullanıcıların dikkat etmesi gereken pek çok nokta bulunur. Odaya konumlandırılacak dolabın odanın büyüklüğü ile uyumlu olması gerekir. Seçilecek olan mobilyanın kullanım alanını kısıtlamaması ve geniş göstermesi oldukça önemlidir. Bu nedenle dar alanlı yerlerde kapaklı gardırop yerine sürgülü modellerin tercih edilmesi gerekir. Aynı zamanda kullanılan alanı daha geniş göstermek için aynalı dolapları tercih etmek de doğru bir yaklaşım olacaktır. Land Mobilya, kullanım alanına uygun olarak tasarladığı kişiye özel mobilya tasarımları ile kullanıcının bu gibi dertlerden kurtulmasına olanak sunar.

  Seçilecek olan gardırobun eşyaların hepsini muhafaza edebilecek büyüklüğe sahip olması gerekir. Kullanıcıların bu noktada ihtiyacına uygun olan modeli seçmesi gerekir. Bunun yanı sıra seçilecek olan gardırobun odanın dizaynı ve dekoru ile uyum içinde olması da dikkat edilmesi gerekilen bir noktadır. Çocuk odalarında çocuğun kullanımına ve beğenisine uygun bir model seçilmesi gerekirken yetişkin odalarında odanın genel havasına uyumlu bir mobilyanın seçilmesi önemlidir. Bunların yanı sıra ürünün fiyatı, dolap yapımında kullanılan materyaller de kişilerin dikkat etmesi gereken noktalar arasında yer alır.

  Gardırop Fiyatları

  Gardırop fiyatları, pek çok etken doğrultusunda çeşitli aralıklarda yer alır. Bu ürünlerin fiyatlarına etki eden unsurlardan biri ürünün modelidir. Kapaklı, sürgülü, çekmeceli gibi farklı detaylar ile dizayn edilen bu mobilyalar aynı fiyat aralığında yer almaz. Ürünün boyutu da fiyatları etkileyen unsurlardan biridir. Geniş ya da daha minimal boyutlara sahip olan gardırop modelleri farklı fiyat seçeneklerine sahiptir.
  Gardıroplar çeşitli üretici firma tarafından tasarlanarak piyasaya sürülür. Üreticinin kullandığı materyallerin kalitesi, ürün yapımında kullanılan farklı aksesuarlar ve üreticinin satış politikası da fiyat aralıklarını değiştiren unsurlar arasında yer alır.

  Land Mobilya, uygun fiyat alternatifleri ile kaliteli ürünler tasarlar. Birbirinden farklı fiyat alternatifleri ile oluşturduğumuz gardırop serimiz her kesimden kullanıcının bütçesine uygunluk gösterir. Böylelikle hem kullanıcı hem de bütçe dostu ürünler ile kullanıcılarımıza hizmet sağlarız.

  Whatsapp