Ray Dolap Tarihçesi

Raydolap Tarihçesi

Raydolap Tarihçesi

Ray dolabın tarihçesi çok öncelere dayanmaktadır.

Amerika’da çok sık kullanılan ray dolap sistemi, 1992 senesinde Amerika’da yaşamış olan müşterilerimizin ısrarla istemesi sonucu ortaya çıkmıştır. İlk olarak Kanada’dan firmamız tarafından ithal edilmeye başlanmıştır. Türkiye’de kapak sisteminin henüz bilinmemesinden dolayı ray kapaklar ithal edilip gövde Türkiye’de imal edilmeye başlanmıştır. O zaman da Teşvikiye mağazamızda sergilediğimiz ürünler büyük beğeni sağlamış ancak bilinirliği çok olmadığından yeterli sayıda talep gelmemiştir. Ray dolap sistemini sipariş aldıktan sonra yurt dışına imalatını verip Türkiye’ye 1,5 ay teminle getirtiyorduk. Bilinirliğinin artmasından sonra Türkiye’deki basit sistem profiller ve özel imal ettirdiğimiz ray sistemi ile Türkiye’de üretmeye başladık.1992 senesinde çok sınırlı olan ve bilinmeyen bir sistem olan ray dolap kapakları günümüze kadar bir sektör olmuştur. Şu anda mükemmel ray dolaplar Land ray dolap mağazalarında hizmetinizde sizleri beklemektedir. Ray dolabın tarihçesi kısaca bu şekilde özetlenebilir.

Bu deneyimi ve kaliteyi ray dolabın tarihçesi sayesinde bugünlere getirdik.

Bir kuruluşun ya da bir konunun tarihçesi çok önemlidir. Geldiği yer çok önemlidir. Kökeni ne kadar sağlam olursa o kadar sağlam adımlarla ilerler. Ray dolabın tarihçesi de aynı bu şekilde ilerlemiştir. Önceleri bu kadar yaygın olmadığı için kullanıma açamadığımız ray dolap, sonraları günümüze yerleşmiştir. Şimdiler de ise oldukça yaygın ve kullanışlı bir eşya durumuna gelmiştir. Ray dolabın tarihçesi bu denli özel ve tecrübeli olmamış olsaydı belki şu anda bu kadar yayılmış olamazdı. Elbette her şey tarihçesiyle sınırlı değildir, olamaz. Tarihçeyi sağlam bir şekilde ilerletmek de önemlidir. Bugün yaptığımız her başarı, seneler sonra takdirle anılacaktır. İlerinin tarihçesini şimdi yaşamaktayız. Bu yüzden ray dolabın tarihçesi de ileride aynı güven ve tecrübe ile anılmalıdır.

Gelecekte ray dolabın tarihçesi güven ve başarı ile anılacaktır.

Ray dolabın tarihçesi ne kadar övgü ve güven ile anılırsa, bizler yaptığımız işlerle o kadar gurur duyarız ve geleceğe adım adım ilerleriz. Bu firma olarak önem gösterdiğimiz bir noktadır. Bu yüzden yaptığımız her iş tecrübeye ve kaliteye dayalı olmalıdır. Sizlerin memnuniyeti sayesinde gelecek nesillerde de başarılı işler yapacağız.

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!