Raydolap 01

Raydolap

Raydolap

Raydolap ev uzmanı tarafıdan hazırlanırsa keyif verir.

Sıkışık, aradığınız hiçbir şeyi bulamadığınız, kıyafetlerinizin canına okuyan, düzensiz dolabınızdan sıkılmış olmalısınız. Her sabah aynı telaşı yaşamaktan, ütülenmiş koyulsa dahi, buruş buruş çıkan giysilere mahkum olmak zorunda değilsiniz. İşte bu problemlerden kurtulmanın yegane yolu bir ray dolap hayal etmekle başlıyor.

Önce Bir Ray Dolap Hayal Edin!

Yatak odanızın en geniş duvarında bir ray dolap olsa, boydan boya olsa, rengiyle odanızı boğmadan, kıyafetlerinize yer açsa, tüm dağınıklığı toplasa ve size kullanım rahatlığıyla konforu sağlasa… Şimdi elinize bir kalem kağıt alın ve mevcut kıyafetlerinizi değerlendirin. Ne kadar çekmeceye, ne kadar boy askısına, ne kadar rafa ihtiyacınız var, planlayın. Ray dolap iç dizaynı sizin kullanımınıza ve kıyafetlerinizin çeşitliliğine bağlı olarak tasarlanmalıdır.

Land Ray Dolap

Şimdi fikir alma zamanı geldi. İstanbul’da size en yakın 5 mağazamız dan bir tanesine uğrayın ve sergilenen ray dolaplara göz gezdirin. İç mimarımıza isteklerinizi ve ray dolaptan beklentinizi anlatın. Sizin hayaliniz ve Land Ray Dolap yetkilisinin tecrübesi birleşsin ve ortaya hayalinizden öte bir ray dolap tasarımı çıkıversin.

Ölçü ve Ray Dolap için İlk Adımlar

Land Ray Dolap yetkilisi ile görüşmeniz den sonra ray dolabın kurulacağı alanın ölçülendirilmesine sıra geldi. Milimetrik hesaplamalarla, titiz ve profesyonel ölçüler alınır. Sizin düşünemediğiniz uzman bir görüş vasıtasıyla odanıza en konforlu ve maksimum hacimde bir ray dolap tasarımı fikri oluşturulur.

Ray Dolap Sipariş ve Teslimat

Ölçülendirilme sonrasında ray dolap siparişiniz alınır ve size teslimat süreleri hakkında bilgi verilir. En makul zaman dilimi içinde ray dolap evinize monte edilir ve size sadece hayallerden gerçeğe dönüşmüş ray dolabın keyfini sürmek kalır.

Tüm raydolap modellerimiz için lütfen tıklayınız.

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!