Whatsapp

Biz Kimiz?

Land Mobilyada Gerçek Tercih Sebepleri Sunan Ev Uzmanıdır.

 Land, tescilli markası ve lisans düzeyinde eğitim almış kadrosuyla 25 yıllık birikimini ev uzmanlığı olarak adlandırmaktadır.Biz ev uzmanıyız.

Land, ev içi tüm mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayacak tecrübeli ev uzmanıdır, kişiye özel tasarımlarla müşteri odaklı hizmet sunar. 1999'dan beri raylı dolap konusunda profesyonelleşen Land hizmet verdiği bu spesifik alanda yüksek standartlarda çözümler üretir. Land modanın ve kalitenin sektöründeki en önemli unsurlar olduğuna inanır, ürünlerinde bu kavramların vazgeçilmezliğini kanıtlar.

Land’le Ev Hikayeleri

Ağaç, marangoz, zanaat ve yuva… İşte Land’in kurulmasına vesile olan 4 ana madde. Yuvanın, evin, ocağın anlamına anlam katmayı, bu çatı altında yaşayan her bireyin mutlu olmasını amaçlıyoruz. 4 duvarı ev yapan, yuvaya dönüştüren, içinde yaşananlar, duygular, sahiplerinin karakteri, hatta yaşanmışlıkların sindiği kokular değil mi? Eviniz ister cezve kadar küçük, ister yayla kadar geniş olsun, herkesin evi kendine güzel, herkesin evi, yuvası kendine özel…

İşte tam burası Land’ın başlangıç noktası oldu. Zanaat ve marangozluktan aldığımız öğretilerle, 24 seneye varan deneyimizle, konusunda uzman ama her şeyden önemlisi, yuva kavramını çok fazla benimsemiş takım arkadaşlarımızla faaliyet gösteriyoruz. Evlerde fonksiyonelliği ön planda tutarak, kişiye özel mobilyalar üretiyoruz. A’dan Z’ye mobilya ihtiyacınıza çözüm üreterek, içinde yaşayanların öykülerini, sözcüklere gerek kalmadan karakter sahibi ve yaşam kültürünü yansıtan ev hikayeleri anlatıyoruz. Her Land mobilya sahibini, yaşayanların karakterini, duygusunu ve bizim ev uzmanlığındaki profesyonelliğimizi yansıtıyor.

Raylı Dolap ve Land

Land markası olarak 1999’larden bu yana beraber anıldığımız Ray Dolap ürünlerimiz, bizim için oldukça fazla anlam taşıyor. Butik mobilya sektörü olarak tabir ettiğimiz, kişiye özel mobilya üreticisi markamız, raylı dolap ürünlerini detaylarıyla fikir veren, mekanların genişletilmesine fayda sağlayan ve elbette eşsiz estetikle, ideal fonksiyonları beraber sunan bir ürün olarak var olmayı başardı. Raylı dolapların Land markasıyla birlikte anılıyor olmasından, sektör içinde taklit ve takip ediliyor olmasından gurur duyuyoruz. Land ve prestijimiz olarak düşündüğümüz Ray Dolabın ayrılmaz yolculuğu bizi sürekli yeniklere, bol malzemeye, daha dayanıklı ve kullanışlı ürünlere yöneltiyor. Land Raylı Dolap ürünlerine bu sebeple 4 cm kalınlığında özel üretim profiller, sağlam iskelet sistemi, yenilikçi detaylarla harmanlanmış mekana özel, yaşantıları şekillendiren tasarımlar yapıyoruz. Maliyetleri umursamadan, kaliteden ödün vermeden, piyasanın en prestijli ve kaliteli Blum stoplu çekmecelerini standart olarak tüm çekmece sistemlerimizde kullanıyoruz. Ray dolap denilince tek adres olmaktan, tasarımlarımızla imkansızı mümkün kılmaktan mutluluk duyuyoruz.

Haute Couture, Butik Mobilya

Evi yuva yapan içinde yaşayanlar ve onların hikayeleri… Her ev birbirinden farklı çünkü her birinin içinde farklı hikayeler yaşanıyor. Zaman akıp gidiyor ve her dönem yeni hikayeler yazılmaya, evin içindeki yaşam alanlarımız bu hikayelere ayak uydurmaya çabalıyor. İşte bu sebeple, her evrede farklı gereksinimlerimizin doğduğu evlerimizde, tıpkı haute couture kıyafet tasarımları gibi, kişiye özel mobilya seçeneklerinin önemi gündeme geliyor. Butik mobilyalar olarak da tabir edebileceğimiz bu seçenekle, öncelikle gereksinimlerimiz düşünülerek, evimizin bedenine uygun tasarımlara yer vermek gerekiyor. Mobilyalarımızın, ev hikayelerimize ayak uydurması, değişen yaşantılarımıza uyum sağlaması ve her zaman hikayelerimize sahip çıkması en önemli husustur. Her gün farklı kıyafetler giyebiliriz ama mobilyalarımızı sık sık değiştirme şansımız olmaya bilir. Kişiye özel mobilya sektörü, artan ya da azalan ihtiyaçlar doğrultusunda, standartların dışında sadece sizin için tasarlanmış ürünler üretir. Bir iç mimar ön görüsü ile sizin tercihleriniz, istek ve ihtiyaçlarınız harmanlanır ve ortaya senelerce sıkılmadan kullanabileceğiniz bir mobilya tasarımı ortaya çıkar.

Butik  hizmet sunan Land, zamanın trendleri yakından izler ve en makul fiyatlarla siz değerli müşterileriyle paylaşır.

Can ONUK
İç Mimar

Haute couture, özel imalat mobilyalar size, standart en ve boyda sabit üretilen konfeksiyon tipi mobilyalardan çok daha fazla fayda sağlayacaktır. Ev uzmanı Land, ray dolap, giyinme odası, karyola, genç odası, tv ünitesi gibi çeşitli mobilyaları, ev hikayelerinize ve konforunuza göre tasarlar ve üretir. İster genç odası, ister fonksiyonlu bir karyola ya da prestij ürünümüz bir ray dolap; sizler için bugün İstanbul’da tam 5 mağazamızla hizmet veriyoruz. Yeni ev hikayeleri duymaktan ve tasarımlarımızla ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekten mutluluk duyuyoruz.

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!
Yukarı Çık