Land Siz Elit Müşterilerimizi, Özel Mimar İle Evinizi Baştan Sona Dekore Etme Keyfine Davet Ediyor. Üstelik Ücretsiz.

  Land kişiye özel, butik mobilya sektöründe, alanında sayılı ve en güvenilir tescilli markalardan bir tanesidir. 1999’dan beri, Özel Mobilya başta olmak üzere, iç mekan mobilyacılığında, mimari prosedürlerle yoğrulmuş, müşteri odaklı yaklaşımımızla hizmet veriyoruz. Tüm mağazalarımız ile birlikte A’dan Z’ye tüm mobilya ihtiyaçlarına fonksiyonel çözümler üretiyor ve müşterilerimizin hayatına değer katmaya devam ediyoruz.

  Dünya standartlarında hizmet veren bir marka olmanın haklı gururunu yaşadığımız Land, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Land Elit Hizmet Nasıl Destek Verir?

  Elit mimari hizmet, yüksek kaliteli, özel tasarımlar ve özel malzemeler kullanarak lüks ve estetik açıdan üst düzey evler ve villalar için sunulan bir mimari hizmettir.

  Land Elit Hizmet, genellikle standart tasarım şablonlarından ziyade müşterinin istekleri ve beklentileri doğrultusunda özel tasarımlar sunar. Bu projelerin benzersiz ve kişisel bir dokunuşa sahip olmalarını sağlar. Elit mimari konfor ve lüksü ön planda tutar.

  Land Elit hizmetimiz ile evinizin tadilat ve dekorasyonunda belli bir bütçeyi geçen müşterilerimize mimar eşliğinde hizmet sunuyoruz. Projenin başlangıcından iş bitimine kadar mimari tasarım, proje ve kontrol aşamasında beraberiz. Sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek bizim hedefimizdir. 

Elit Mimari Hizmet İçin Neler Gerekir?

  Bizim için her müşteri özel ve değerlidir, ancak Elit Hizmet projelerimiz genellikle daha büyük bütçelere hitap etmektedir çünkü özel tasarım ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak kişiselleştirilmiş projeler sunmaktayız.