Land bayisi olmak, Land ürünlerini satmaya yetkili olmak demektir.

Land kişiye özel, butik mobilya sektöründe, alanında sayılı ve en güvenilir tescilli markalardan bir tanesidir. 1999’dan beri, ray dolap başta olmak üzere, iç mekan mobilyacılığında, mimari prosedürlerle yoğrulmuş, müşteri odaklı yaklaşımımızla hizmet veriyoruz. Tüm mağazalarımız ile birlikte A’dan Z’ye tüm mobilya ihtiyaçlarına fonksiyonel çözümler üretiyor ve müşterilerimizin hayatına değer katmaya devam ediyoruz.

Sizleri, hızla büyüyen Land’in uzun soluklu, kârlı ve prestijli bayilik mağazacılık sisteminin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Land, kişiye özel mobilya ve tasarım bilgi birikimine ve teknolojiye sahip bir marka olarak,  Land Bayisi açan girişimcileriyle bu bilgi birikimini paylaşıp, mağazalarının kısa bir sürede başarılı ve kârlı bir işletme olmasını sağlar.

Hedef kitle tarafından bilinirliği son derece yüksek olan Land, bayilerinin talep edilen bir marka olmalarının avantajlarını yaşatır. Land girişimcisi, profesyonel bir işletmenin sahibi olurken aynı zamanda prestijli bir marka için mağazacılık yapıyor olmanın gururunu yaşar. Land'in sunduğu imkânlar konusunda ayrıntılı bilgi almak ve birlikte büyük başarılara imza atmak için başvuru formu ile bizlere bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Karşılıklı olarak hizmet ve teknik prosedürleri paylaştığımız bir alt yapıyla, müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebileceğimizi düşünüyoruz. Bu sayede profesyonel memnuniyeti bir arada yaşayarak, ortak kazanımlar paydasında bulaşabileceğimiz oluşumlar için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dünya standartlarında hizmet veren bir marka olmanın haklı gururunu yaşadığımız Land çatısı altında, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Land bayisi olmak için ne gerekir?

Land bayiliği için gerekli olanlar uygun bir noktada, en az 70 m², optimum 140 m², en çok 220 m² büyüklüğünde bir mağaza ve ortalama 400.000 – 700.000  TL işletme sermayesidir.

Bayilik Avantajları

Land bayilik mağazacılık sisteminin bir parçası olmaya karar verdiğiniz andan itibaren, Land’in uzman profesyonellerini daima yanınızda hissedecek ve aşağıdaki konularda danışmanlık alacaksınız.

• Yer ve bölge seçimi
• Anahtar teslim mağazacılık
• Bölge koruması
• Ürün temini ve fiyatlandırması
• Ücretsiz nakliye
• 3 yıl garanti güvencesi
• Satış sonrası hizmet
• Eğitim
• Pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler

Land mağazaları ortalama birbuçuk yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti etmektedir.