Land
Mağazaları

4.LEVENT İSTANBUL
Land ailesi olarak 17 yıllık deneyim ve birikimimizle ray dolap, giyinme odası, genç odası, yatak odası gibi kategorilerde hizmet vermekteyiz.


Her stil ve bütçeye uygun tasarımlar yapabiliriz.
Neyi seçeceğinizden emin değilseniz profesyonellerimiz, iç mekan tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Tasarım aşamasında mağazalarımızı bir mimarlık ofisi gibi düşünebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde bilgisayar ortamında 3 boyutlu modelleme yapılır, böylelikle almış olduğunuz ürünün bitmiş halini,  daha imal edilmeden görür, fonksiyonellik ve işlevsellik noktasında tasarlanan üründen %100 verim alırsınız.Eviniz için yeni bir görünüm seçmenin zor olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden uzman kadromuz ve kişiye özel tasarım anlayışımız ile,  evinize ve bütçenize uygun mobilyaları, tarzınızı yansıtacak şekilde modern bir görünüm oluşturmak için buradayız!Eviniz için yeni bir görünüm seçmenin zor olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden uzman kadromuz ve kişiye özel tasarım anlayışımızla, evinize ve bütçenize uygun mobilyaları, tarzınızı yansıtacak şekilde, modern bir görünüm oluşturmak için buradayız!


İster salon ister yatak odası ister genç odası ister giyinme odası olsun… Ev mobilyasına dair, her ne arıyorsanız,  Land ile aradığınız ideal tarzı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.İnternet sitemizi incelerseniz, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi karşılayan ev mobilyalarını seçmek için ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri edinebilirsiniz.


Evinize şık mobilyalar tasarlamak için Land Levent mağazamıza bekliyoruz!

Levent Mağaza Müdürü 
AHMET ALTUN

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!