Whatsapp

Land
Mağazaları

BAĞDAT CADDESİ İSTANBUL


Merhabalar. Ben Bağdat Caddesi mağazamızın sorumlusu ve mimarı Bikem Saya. Sizlere biraz mağazamız hakkında bilgi aktarmak istiyorum .

Bağdat Caddesi Mağazamız  Anadolu Yakasının Bütün Semtlerine Hizmet Vermektedir.

1999 senesinden beri hizmet veren Land Raylı Dolap’ın Bağdat Caddesi şubesi olarak 2011 senesinden itibaren Anadolu Yakasının tümüne hizmet vermekteyiz. Ray dolap mağazası olarak başladığımız maceramıza artık evle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü mobilyayı kişiye özel üreterek devam etmekteyiz. Günümüz yerleşiminde binalarımız daha konsantre üretildiğinden dolayı yerleşim alanlarını daha efektif kullanma zorunluluğu doğmaktadır. Standart üretilen mobilyalar ile maalesef evinize mimari bir hava yaratmak çok mümkün değil. İşte tamda bu anda” Land “ sizin imdadınıza yetişmektedir. Evinizi santim santim kullanılacak şekilde dizayn ediyor ve mimari bir havaya büründürüyoruz. Genç odalarından duvar kağıdına, mutfaktan banyoya, koltuk grubundan televizyon ünitesine her türlü mobilyayı zevkinize göre üretip hayallerinizi canlandırıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Land Bağdat caddesi mağazası olarak sektörel yenilikleri takip ediyor ve yenilikleri sizlere en iyi şekilde sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Çengelköy’den Tuzla’ya, Çekmeköy’den Kavacık’a Anadolu yakasına komple hizmet eden mağazamız, yeni inşa edilen büyük sitelerin de gözdesi haline gelmiştir. Sizleri de hayallerinizi gerçekleştirmek için Bağdat caddesinin üstünde, Feneryolu mevkiinde bulunan mağazamızda güler yüzlü ve işinde tecrübeli ekibimizle bekleriz. Mağazamıza girdiğiniz andan itibaren karar vermeniz kolaylaşır. Çayımız her zaman tazedir.

Mağaza arka sokağında park yeri bulunabilir.

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!
Yukarı Çık