Whatsapp

Land
Mağazaları

BAKIRKÖY LAND

Land Bakırköy mağazası olarak, 2004 yılından beri müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bu süreçte bir çok güzel işe imza attık. Bakırköy ün merkezi bir semt olmasının faydalarını görüyoruz. Örneğin İstanbul un değişik semtlerinden Bakırköy’e gelen bir çok kişi Land Bakırköy mağazamızı kolaylıkla keşfetmektedir.

 

İstanbulun Bir Çok Semtinde Projeler Gerçekleştiriyoruz.

 

Bakırköy dışında İstanbullun bir çok noktasında projeler gerçekleştirmekteyiz. Bahsettiğim gibi markamız ve Bakırköy semtinin konumu bu sonucun baş aktörleri arasında yerini alıyor.

Müşterilerimiz Land Bakırköy mağazamıza geldiği ilk andan itibaren, sizlere ürün kalitelerimizi farklılıklarımızı anlatıyoruz ve sizlerin tasarımlarını sizlerle beraber gerçekleştiriyoruz fikirler sunuyor ve yeniliklerden haberdar ediyoruz.

 

 

Tasarımlarımızı mimari bir havada sürdürüyoruz. Tasarımlarımızın özgün ve kişiye odaklı olmaları bizim için birinci ve en önemli kriter.

 

İsteklerinizi ve bizden taleplerini netleştirdikten sonra detaylı bir çalışma sonucunda projeler hazırlıyoruz projelerimizi dijital ortamda üç boyutlu çizimler kullanarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize üç boyutlu çizimler sayesinde satın alacakları ürünlerin bitmiş şeklinin sonuçlarını sunuyor ve beraber değerlendirip projelerimiz tasarım aşamasını gerçekleştiriyor ve özel imalat üretim aşamasına geçiyoruz.

 

Yenilikleri Sizler İçin Takip Ediyoruz.

 

Modern teknolojinin sektörel olarak getirdiği yenilikleri müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde değerlendirip sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Tasarım aşamasından montaj evresine kadar sizlerin en iyi şekilde hizmet almaları için Land Bakırköy mağazası olarak 10 yıldır olduğu gibi bugünde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Hayalinizdeki yaşam alanlarınıza sahip olmanız için sizleri Land Bakırköy mağazamıza davet ediyoruz.


 

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!
Yukarı Çık