Land
Mağazaları

BEYLİKDÜZÜ BAUHAUS İSTANBUL

Ben Beylikdüzü mağaza müdürü Derya Dönmez. Beylikdüzü İstanbul’un gecekondu yapılaşması olmayan nadir semtlerinden birisidir.

Yeşil alanları ile Beylikdüzü, İstanbul’un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil eder.

 

Land Raylı Dolap Beylikdüzü Mağazamız 21 Yıldan Bugüne Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

 

Land Raylı Dolap 21 yıldan bugüne satış,proje,ürün ve kurulum bilgisi ile Beylikdüzü'nde aynı yerde size hizmet vermektedir. Bize ister Mimarlık bürosu isterseniz modern marangoz da diyebilirsiniz.Evinizdeki mutluluk tadı içinde yer alan konforlu yaşam ihtiyaçlarınıza, pratiklik katarak optimal, mimari havada farklı alanlar sunuyoruz.

 

Siz hayal edin biz tasarlayalım. Evinizin yatak odasından banyoya, genç odasından tv ünitesi, mutfaktan salon takımına kadar tüm ihtiyaçlarınızı, zevkinize göre size özel tasarım yaparak, hayallerinizle mobilyalarınıza ruh katıyoruz. Hizmetimiz ve fiyatlarımız ile sizi şaşırtabiliriz.

 

Land Beylikdüzü mağazamız ürün kalitesi ve yenilikçi, özgün tasarım anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarını değerlendirip profosyonel ekibimiz ve mesleki birikimlerimizle değerlendirip sizlere dilediğiniz yaşam alanlarıyla buluşturmak için 12 yıldır olduğu gibi bugünde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Land Raylı Dolabı farklılaştıran faktörmalzeme seçimi,estetik olması,fonksiyonel çözümleri, %30 daha fazla malzeme kullanılması,sağlamlığı vesöz verdiği gündegelmesidir.

 

Mağazamız Beylikdüzü'nde  E-5 karayolu üzeri Bauhaus'un hemen yanındadır. Ispartakule Bahçeşehir Beykent Mimaroba Sinanoba Esenyurt a çok yakındır.Mağaza arkasında özel otoparkımız vardır. Otopark girişine gelince bize haber verirseniz bariyeri açarız. Çayımız her zaman sıcaktır.

Görüşmek üzere.

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!