Whatsapp

Land
Mağazaları

BODRUM LAND

Ben Beylikdüzü mağaza müdürü Derya Dönmez. BODRUM  Türkiyenin yapılaşması geleneksel olan nadir sayfiye yerlerinden  birisidir.

Denizi ve doğal yapısı ile, Muğla nın planlı  yeni yüzünü temsil eder.

 

Land Raylı Dolap Bodrum Mağazamız 21 Yıldan Bugüne Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

 

Land Raylı Dolap 21 yıldan bugüne satış,proje,ürün ve kurulum bilgisi ile Bodrum da size hizmet vermektedir. Bize ister Mimarlık bürosu isterseniz modern marangoz da diyebilirsiniz.Evinizdeki mutluluk tadı içinde yer alan konforlu yaşam ihtiyaçlarınıza, pratiklik katarak optimal, mimari havada farklı alanlar sunuyoruz.

 

Siz hayal edin biz tasarlayalım. Evinizin yatak odasından banyoya, genç odasından tv ünitesi, mutfaktan salon takımına kadar tüm ihtiyaçlarınızı, zevkinize göre size özel tasarım yaparak, hayallerinizle mobilyalarınıza ruh katıyoruz. Hizmetimiz ve fiyatlarımız ile sizi şaşırtabiliriz.

 

Land Bodrum mağazamız ürün kalitesi ve yenilikçi, özgün tasarım anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarını değerlendirip profesyonel ekibimiz ve mesleki birikimlerimizle değerlendirip sizlere dilediğiniz yaşam alanlarıyla buluşturmak için 21 yıldır olduğu gibi bugünde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Land Raylı Dolabı farklılaştıran faktörmalzeme seçimi,estetik olması,fonksiyonel çözümleri, %30 daha fazla malzeme kullanılması,sağlamlığı vesöz verdiği gündegelmesidir.

 

Mağazamız Bodrum da  Turgutreis Yalıkavak Bodrum merkez yollarının kesiştiği kavşaktadır. Mdpoint avm. Metro market önü kavşağındayız.Yalıkavak Turgutreis Gündoğan Göltüerkbükü Bodrum merkez e çok yakındır.Mağaza arkasında ve önünde özel otoparkımız vardır.  Çayımız her zaman sıcaktır. İsterseniz buzlu

Görüşmek üzere.

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!
Yukarı Çık