Land
Mağazaları

LEVENT İSTANBUL

 
Land ailesi olarak 17 yıllık deneyim ve birikimimizle ray dolap, giyinme odası, genç odası, yatak odası gibi kategorilerde hizmet vermekteyiz.


Her stil ve bütçeye uygun tasarımlar yapabiliriz.
Neyi seçeceğinizden emin değilseniz profesyonellerimiz, iç mekan tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Tasarım aşamasında mağazalarımızı bir mimarlık ofisi gibi düşünebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde bilgisayar ortamında 3 boyutlu modelleme yapılır, böylelikle almış olduğunuz ürünün bitmiş halini,  daha imal edilmeden görür,fonksiyonellik ve işlevsellik noktasında tasarlanan üründen %100 verim alırsınız.Eviniz için yeni bir görünüm seçmenin zor olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden uzman kadromuz ve kişiye özel tasarım anlayışımız ile,  evinize ve bütçenize uygun mobilyaları, tarzınızı yansıtacak şekilde modern bir görünüm oluşturmak için buradayız!Eviniz için yeni bir görünüm seçmenin zor olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden uzman kadromuz ve kişiye özel tasarım anlayışımızla, evinize ve bütçenize uygun mobilyaları, tarzınızı yansıtacak şekilde, modern bir görünüm oluşturmak için buradayız!İster salon ister yatak odası ister genç odası ister giyinme odası olsun… Ev mobilyasına dair, her ne arıyorsanız,  Land ile aradığınız ideal tarzı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.
İnternet sitemizi incelerseniz, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi karşılayan ev mobilyalarını seçmek için ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri edinebilirsiniz.


Evinize şık mobilyalar tasarlamak için Land Levent mağazamıza bekliyoruz!

Levent Mağaza Müdürü
AHMET ALTUN


Levent Raylı Dolap

Zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun şık tasarımlar bulabileceğiniz Levent Land mağazamızı ziyaret ettiniz mi?

Ondan sonra yok efendim biz kaçırdık, bizim haberimiz yoktu, biz bilmiyorduk, biz ürünümüzü başka firmada yaptırdık, çok pişmanız falan demeyin! Bizden söylemesi sonra siz üzülürsünüz. Mağazamız tamamen kişiye özel çalışmaktadır. Her şey sizin ihtiyaç ve zevkinize göre tasarlanacaktır.Hazır hiçbir ürün mevcutta yoktur, tamamen size özel sıfırdan ürün tasarlıyoruz. Detaylarda mutluluğu bulabileceğiniz, bol renk seçenekleriyle mağazalarımız sizleri bekliyor. Fakat farklı renk seçenekleriyle sizi zorlayabiliriz, şimdiden bilgilendireyim. Hayatınıza renk katmak için kapımız her zaman size açık. Biz burada hayatınızı kolaylaştırmak, istediğiniz konfor ve düzene ulaşabilmeniz için varız.

Sadeliği ve şıklığı bir arada bulabileceğiniz mekanlar yaratacağımızın garantisini veriyoruz.

Bizi sadece giyim odası, dolap tasarımı yapan bir mağaza olarak düşünmenizi istemeyiz. Ev dekorasyonu ile ilgili aklınıza gelebilecek her şeyi tasarlıyoruz. Çocuk odası, yatak odası, mutfak, banyo ve buna benzer birçok şey… Bizim burada görevimiz ne diye soracak olursanız sizin hayal, istek ve ihtiyaçlarınızı çizime dökmek. Siz tarzınızı seçin, biz değişen ihtiyaç ve uygunluğa göre şekillendirelim. Sizin zamanınız bizim için önemlidir, siz bu zamanı iyi değerlendirin diye düzenli, toplu mekânlar üretip hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Yaşam standartlarınızı göze alarak ruhunuza hitap etmek felsefemiz. 3 yıl da garantimizi veriyoruz.

En büyük özelliğimiz de söz verdiğimiz günde montaja gelmemiz bu konuda bize güvenebilirsiniz. Taşındığınız zaman bu ürünler ne olacak eski evime göre tasarlanmıştı şimdi kullanamayacak mıyım gibi düşüncelere kapılmayın, kendinizi strese sokmayın sakın! Başından beri dediğimiz gibi biz burada sizin için varız. Yeni taşındığınız evinize göre ürünlerinizi tekrar dizayn ederiz. Sohbetin yanında size hem ürünlerin tanıtımı hem de çay ve kahve servisleriniz yapılacaktır. Kahveyi de bizzat ben kendi ellerimle yapacağım.

Sizi mutlu etmek bizim görevimiz. Siz mutlu, biz mutlu.Konforlu ve işlevsel mekan çözümleri için sizi Levent Land mağazamıza bekliyoruz. Siz yaşam alanınızda nasıl güçlü bir değişiklik istersiniz?

 

 

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!