Land
Mağazaları

YEŞİLKÖY LAND İSTANBUL

 
MÜŞTERİ KRALDIR. (JAPON ATASÖZÜ)

Yeşilköy İstanbul içinde çok uzaklaşmadan soluklanılacak bir sahil beldesidir. Ayrıca bir çok medeniyet ve farklılıkları yaşatan ender semtlerimizdendir. Yeşilköy de son Marmara depreminden sonra kısmen kentsel dönüşümün etkisine girmiştir. Bununla beraber ray dolap ve giysi odaları için fazlaca yerler çıkmıştır. Yeşilköy de eski evler yüksek tavan ölçüsündedir ve dolapların en üst kısmında bavullar ve kaba eşyalar için daha önceden unuttuğumuz yerler çıkmaktadır. Yeşilköy mağazamız çarşının en belirgin konumundadır.mağazamızda unutamadıklarımızı hatırlamanız için uğramanız yeterli olacaktır.

Yeşilköy Land mağazası olarak, 2002 yılından beri Yeşilköy de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Size Özel Çizimler Gerçekleştiriyoruz.

 

Land Yeşilköy mağazası olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizleri ihtiyaçlarınıza en uygun ürünlerle buluşturmak için çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı ile isteklerinizi dinledikten sonra sizlere özel çizimler gerçekleştiriyor ve alternatifleri paylaşıp dilediğiniz ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Land Yeşilköy mağazamıza geldiğiniz ilk andan itibaren ürünlerimizin kalite standartlarını, kurumsal kimliğimizle beraber çalışma prensiplerimizi müşterilerimize anlatıyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız geniş renk ve malzeme seçenekleriyle sizleri karşılıyoruz. Projelerimizi gerçekleştirmeden önce uygulanmasını istediğiniz alanın ölçülerini alıp sizlere fikirler sunuyoruz ve çalışmalarımızı mimari bir havada gerçekleştiriyoruz.

Projelerimizin çizimlerini üç boyutlu olarak çiziyor ve dijital ortamda müşterilerimize sunuyoruz ve projeler üzerinde ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Mesleki birikimlerimizle sizlere alanınıza en uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde fikirler sunuyoruz.

 

Kişiye Özel Tasarım Anlayışı

 

Çalışma prensiplerimizin ilk sırasında kişiye özel tasarım anlayışı bulunmaktadır. Yaşam alanlarınızın sizi ve stilinizi yansıtması gerekmektedir. Bunun için sizi ve stilinizi yansıtacak aynı zamanda ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler tasarlamak için sizlere Land Yeşilköy mağazası olarak hizmet vermekteyiz.

 

Tasarımlarımızda modern teknoloji ile geliştirilen yeniliklere yer veriyoruz ve yenilikler ile ürünlerimizdeki kullanım kolaylıklarını arttırıyoruz.Ürünlerimiz özel imalat olarak üretildiğinden, dilediğiniz boyut ve nitelikte ürünlere sahip olmanızın düşündüğünüzden daha kolay olduğunu bizle keşfedeceksiniz.

Land kurumsallığın da ve hasret duyduğumuz esnaf sıcaklığında her zaman bekleriz.


Land Raydolap Blogunu Takip Edin!