Bora Gencer ile giyinme odası, ray dolap, genç odası hakkında tatlı bir söyleşi gerçekleştirdik.

Land firmasını tanıyalım.

Biz kişiye özel çalışan bir firmayız. Dört tane şubemiz var. Beylik düzü, Yeşilköy, Bakırköy ve Bağdat caddesi olmak üzere. Bur da kişiye özel tasarım mobilyalar sunuyoruz, Müşterilerimiz düşünüyor, hayal ediyor, onların hayal ettiklerini yapıyoruz. Müşterilerimize bu şekilde sunuyoruz.

Bu hayaller nedir? Raylı dolap, soyunma odaları, yatak grupları, televizyon ünitesi, mutfak, çalışma masası yani aklınıza gelebilecek evde kullanılan bütün mobilyaları biz yapıyoruz. Müşterilerimize bu şekilde sunuyoruz.

Land kaç yıldır bu sektörde.

20 yıldır bu sektörün içindeyiz. Fakat 29 mayıs 1999 yılındad sonra tescilli Land  markası olarak hizmet veriyoruz.

Monte ettiğiniz dolabı. taşınma durumunda söküp yeni eve kuruyormusunuz. Böyle bir hizmetiniz varmı?

Bize gelen müşterilerimiz bir müddet sonra evlerine taşındıkları zaman aynı şekilde geliyoruz, monte ettiğimiz dolabı söküyoruz, taşındıkları yere aynı şekilde monte ediyoruz. Bunda tabi alçak kalabilir, kısa kalabilir bu kusurları da gideriyoruz. Sıfırdan bir mobilya gibi döşüyoruz.

Land yerli bir firmamı?

Yerli bir firma mıyız? Tabi ki yerli bir firmayız. Yerli bir firma olduğumuz halde yurtdışında da montajlarımız oluyor. Almanya, Gürcistan gibi ülkelerde montajlarımız oldu.

Neden land i tercih etsinler?

Neden bizi tercih etsinler? Bize gelen müşterilerimiz kafası karışık olarak geliyorlar. Ne yapmak istediklerine tam karar vermemiş oluyorlar. Yaklaşık bir ölçüyle geliyorlar. Biz evlerine göre dizayn ediyoruz. Bilgisayar ortamında üç boyutlu bir şekilde çizimlerini yapıyoruz. Müşterilerimizi mağazalarımıza tekrardan davet edip her şeye birlikte karar veriyoruz. Müşterilerimizi yönlendiriyoruz, onların fikirlerini alıyoruz. Yapılabilecek en uygun en kullanışlı şekilde yapmaya çalışıyoruz. Zaten bütün şubelerimize gelen müşterilerimizde biliyorlar çok sıcak bir ortam vardır. Bütün müşterilerimiz memnun bir şekilde ayrılıyorlar.