Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Banyo

Ruhunuzu ve Bedeninizi Dinlendirecek Banyolar


Bir evin olmazsa olmaz mekanlarından biri olan banyolar, tüm günün yorgunluğunu ve stresini atmanıza yardımcı olur. Banyo, sıcacık bir duş ile kişilerin bedeninizi ve ruhunu dinlendirmesine olanak sağlar. Birbirinden farklı tasarımlar ile zenginleştirilen banyo modelleri mevcuttur. Kişiler bu modeller arasında tarzına ve ihtiyacına en uygun olanı tercih ederek, istediği alanı oluşturabilme imkanına sahip olur. Banyolar, tasarım harikası alanlar olabilmek ile beraber işlevsel özellikleri ile de kullanıcıların hayatını kolaylaştırır.

Land Mobilya, kişisel tasarımları ile anında öncü olan markalardan biridir. Bir banyo için, kullanıcının ihtiyacı olabilecek tüm detayları düşünerek bu alanları yeniden tasarlıyoruz. Yenilikçi ve estetik detaylar ile dizayn ettiğimiz bu alanlar, kişilerin hem beğenisine hem ihtiyacına hitap edecek niteliklere sahiptir. Zengin ürün çeşitliliğimizin yanı sıra geniş tasarım yelpazemiz ile kullanıcılar istediği banyoya kavuşma imkanına sahiptir. Değişen zamana ayak uyduran cesur ve sade modern tasarımlardan tüm zamanların tasarım harikası olan geleneksel banyolara kadar pek çok stil ile dizayn edilmiş modellerden istediğinizi seçebilirsiniz. Banyo tasarım modellerimiz tasarımsal özelliklerin yanı sıra fonksiyonel özellikleri ile kişilerin bu alanlarda rahatça dinlenmesine olanak tanır.

Farklı Alanlara Hitap Eden Banyo Modelleri


Birbirinden farklı tarzlara hitap eden banyo modelleri ile bu alanları oldukça şık ve zarif yerlere dönüştürebilirsiniz. Banyo, küçük ya da büyük bir yapıya sahip olabilir fakat farklı dekorasyon stilleri ile bu alanlar, kullanışlı ve şık bir hale gelebilmektedir. Tasarım stilleri, farklı ihtiyaç ve beğeniye uygun pek çok çözüm sunar. Modern ve minimalist bir banyodan bohem bir banyoya kadar farklı dekorasyonlar ile bu alanlara istenilen görünüm kazandırılır.
Küçük banyolar için bu alanı daha kullanışlı ve şık bir hale getirebilmek için seçilen mobilyalara dikkat etmek gerekmektedir. Alan kısıtlılığı olması tasarım açısından biraz zorlayıcı olsa da doğru seçilen ürünler ile küçük banyolar, işlevsel ve şık bir yer haline gelebilir. Land Mobilya, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı stil ve özelliklere sahip banyo sarımları sunar. Köşe tuvalet ve lavabo modellerimiz ile dar alanların en iyi şekilde kullanılmasına olanak sağlarız. Lavabo ve duşakabin altına entegre edilen akıllı dolap seçenekleri ile kullanıcılarımıza daha fazla depolama alanı sağlarız.

Geniş alanlı banyolar, pek çok tasarım stilinin uygulanmasına olanak sağlar. Bu alanlarda kullanılan geniş ürün ve mobilya çeşitliliği ile zengin bir görünüm elde etmek mümkündür. Bu noktada önemli olan kişinin ihtiyacına ve beğenisine uygun olan tasarımları seçmesidir.

Şık ve Konforlu Banyo Tasarım Modelleri


Banyo tasarım modelleri, kişilerin istediği görünüme sahip olan alanları oluşturmasına olanak sağlar. Bu noktada kişinin alanın kısıtlılığına ve bu alanın nasıl işleneceğini göz önünde bulundurarak tercihte bulunması gerekir. Minimalist ve cesur banyo tasarımlarından biri açık plan ile dizayn edilmiş banyolardır. Açık planlı banyolarda duş teknesi yerine duş odası kullanılır. Böylelikle daha minimal ve sofistike bir görünüm kazanılır. Özellikle dar alanlı yerlerde duş odasının kullanımı alandan kazanmaya ve daha bütün bir görünüm oluşturmaya olanak sağlar. Şeffaf ve çerçevesiz duş camları ile oldukça estetik ve stil sahibi duş odaları oluşturmak mümkündür.

Banyo, ortak kullanım alanlarından biri olduğu için tüm aile bireylerini düşünülerek tasarlanması işlevselliği ve konforu artırmaktadır. Çocuklar için çift lavabolu banyo tasarımları, son dönemin popüler modeller arasında yer alır. Duvara monte edilen lavabolar, çocukların erişebileceği yüksekliğe demonte edilerek çocuk dostu bir tasarım elde edilir.

Banyo tasarımları, zamanla beraber farklı bakış açıları ile geliştirilerek daha aydınlık ve ferah bir görünüm elde ediliyor. Banyolarda kullanılan büyük pencerelerin yanı sıra dışarıya doğru açılan Hollanda kapıları ile güneş ışığı giren aydınlık alanlar yaratılıyor.

En Çok Tercih Edilen Banyo Dekorasyonları


Banyo dekorasyonu, kullanılan mobilyalar ve yapı malzemeleri ile bir bütünlük oluşturmaktır. Gelişen teknoloji ve yenilikçi tasarım anlayışları ile birbirinden farklı tarzlara hitap eden dekorasyon fikirleri mevcuttur. Bu noktada kişinin ihtiyaçlarını belirlemesi ve istediği görünümü elde etmesi için gerekli tasarımı bulması önemlidir. Banyo duvarları, pencereler, duş alanları oldukça farklı stil ve tarzlar ile tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulur.
Günümüzün popüler olan banyo tasarımlarından olan açık plan banyolarda farklı stilleri oluşturmak mümkündür. Duşakabin yerine kullanılan duş tekneleri, banyonun daha bütün ve karmaşadan uzak görünmesine olanak sağlar. Uzun ve dar bir koridor tarzlı banyolarda ise dolaşım kolaylığı sağlamak için orta geçit bırakılır. Dikkat çekmeyen soft renkler ile tasarlanmış bu banyolar, düzenli görünümleri ve işlevsellikleri ile ön plana çıkar. Açık planlı yerlerin yanı sıra duş almak için kapalı bir alanın yer aldığı banyo modelleri de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği dekorasyonlar arasında yer alır.

Pencere önüne entegre edilmiş duş tekneleri ya da duşakabinler ile modern ve minimalist tasarımlar elde edilir. Farklı stillerin entegre edildiği banyolar her tarzdan kullanıcının beğenisine uygunluk göstermekle beraber yeniliğin ve cesur yaklaşımların da öncüsüdür.

Banyo Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyo dekorasyon fikirleri, oldukça çeşitli ve zenginliği ile kişilerin seçim yapmasını zorlaştırabilir. Kişilerin banyo dekorasyonu yaparken bazı noktalara dikkat etmesi bu seçim sürecini kolaylaştıracaktır. Dekorasyona başlamadan önce kişilerin banyoların ölçüsünü göz önünde bulundurması gerekir. Geniş alanlı yerlerde özgür davranmak mümkün iken dar alanlı yerlerde alternatiflerimiz daha kısıtlıdır. Bu nedenle alanın ölçüsü ile uyumlu dekorasyon yapmak kullanışlı ve işlevsel bir yer oluşturabilmek adına oldukça önemlidir.

Dekorasyona başlamadan önce göz önünde bulundurulması gerekilen bir diğer nokta ise banyoya hakim olacak renklerin belirlenmesidir. Açık renkler, bu alanların daha ferah ve geniş gözükmesine olanak sağlar. Kullanılan renklerin ortam ile uyumlu olması da bu noktada önem arz eder. Banyo modellerini incelemek kişilerin seçim yapmasını kolaylaştırır. Farklı modelleri inceleyerek kendi beğeninize uygun olan dekorasyon fikrini daha rahat hayata geçirebilirsiniz. Parçaları seçmek ve doğru bir firma ile çalışmak istediğiniz banyo dekorasyonuna kavuşmanıza olanak sağlayacaktır.

Banyo Fiyatları

Banyo fiyatları, pek çok etkene bağlı olarak farklı aralıklarda yer almaktadır. Bu alanlar pek çok farklı stil ile dekore edilir. Buna bağlı olarak da çeşitli teknik ve fonksiyonel özelliklere sahip banyo modelleri ortaya çıkmıştır. Modeller arasındaki teknik ve fonksiyonel farklılıklara bağlı olarak fiyatlarda farklılık yaşanır. Kullanılan mobilyalar da fiyatların değişmesinde etkili olur.

Dar veya geniş alanlı yerlere tasarlanan banyolar aynı özelliklere sahip değildir. Alanın ölçüsü, kullanılan mobilyaları ve fonksiyonel özelliklerin değiştirilerek kullanılmasında etkili olur. Bu durum da doğrudan fiyat aralıklarını değiştirir. Banyo dizayn eden çeşitli firmalar mevcuttur. Firmaların satış politikası da fiyatların değişmesinde etkili olan unsurlar arasında yer almaktadır.

Land Mobilya çağdaş, yenilikçi ve cesur tasarım fikirleri ile banyolarınızı yeniden tasarlıyor. Uygun fiyat aralıklarımız ile bu alanların tasarım harikası alanlara dönüştürülmesine imkan sağlıyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz kullanıcıların bütçesine uygunluk sağlarken tasarımlarımız ile banyoları baştan aşağı kişisel zevk ve ihtiyaçlara göre dizayn ediyoruz.
Whatsapp