Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Koltuk

  Öne çıkan Koltuk modellerimiz

  Tasarımları ve Rahatlığı ile Ön Plana Çıkan Koltuklar

  Koltuk, İnsanların üzerine oturup dinlenmesi ve yorgunluğunu atabilmesi için tasarlanan bir eşyadır. Sandalyeden farklı bir tasarıma sahip olan bu eşyalar, ergonomik olarak oturmayı kolaylaştırır. Kullanım alanların olmazsa olmaz mobilyaları arasında yer alan koltuklar, kişilerin dinlenme alanları arasında yer alır. Herkesin evinde yer alan bu ürün, gün içinde kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

  Kişilerin dinlenmesine olanak sağlayan koltuklar, geniş ürün aralığına sahiptir. Farklı zevk ve beğenilere uygunluk gösteren bu mobilyalar, birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Tasarımları ile ön plana çıkan koltuk modelleri ile kişiler beğenisine hitap eden ürünü kolaylıkla bulabilir. Koltuk üretiminde çeşitli ağaç türleri kullanılmaktadır. Kullanılan ağaca göre ürünün dayanımı, kullanım süresi değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda koltuk kaplama için tercih edilen kumaşın türü de farklılık göstermektedir. Mobilya modeline göre farklılaşan kumaş cinsine bağlı olarak pek çok koltuk tasarımı kullanıcının beğenisine sunulur.

  Tasarımları ile evlerin dekoratif parçası olan koltuk aynı zamanda kişilerin dinlenmesi için kullanılan mobilyadır. Bu nedenle bu mobilyaların kişilere rahatlık ve konfor sunması oldukça önemlidir. Kişilerin üstüne oturduğunda yumuşak ve ergonomik yapıya sahip olan koltuk modelleri, kullanıcıya konforlu bir kullanım sağlar.

  Her Beğeniye ve İhtiyaca Hitap Eden Koltuk Tasarımları

  Koltuk tasarımları geniş ürün yelpazesi ile kişilerin hem beğenisine hem de ihtiyacına hitap eder. Bu eşyalar tek parça şeklinde birbirinden farklı stiller ile piyasaya sürülmektedir. Tek parça ürün olarak kullanıma sunulan bu mobilyalar; misafir odası, çocuk odası, genç odası gibi farklı alanların dekorasyonunun tamamlayıcısıdır. Açılabilen koltuk modelleri, yatak halinde kullanılma özellikleri ile kullanıcılara pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır. Hem şık hem de işlevsel özelliğe sahip olan bu modeller ile kullanım kolaylığı sağlanır. Tekli kullanıma sahip olan koltukların altında sandıklı modelleri mevcuttur. Sandık model koltuklar kişilere depolama alanı sağlayarak kişilerin alan kazanmasına olanak sağlar.

  Tekli olarak kullanıcıya sunulan koltukların yanı sıra takım olarak tasarlanan modeller de mevcuttur. Çay seti koltuk takımı, çoklu koltuk modelleri arasında yer almaktadır. Oturma gruplarına ek olarak kullanılma özelliğine sahip olan bu modellerde mini bir kanepe ve iki adet berjer bulunmaktadır. Çay saatleri için işlevsel bir kullanımı bulunan bu ürünler, minik görünümleri ile ortama hoş ve renkli bir hava katar. Çay seti koltuk modellerinin yanı sıra chester, klasik ve retro koltuk modelleri de bulunmaktadır.

  Avantajlı Özellikleri ile Koltuk Modelleri

  Koltuk modelleri farklı renk, tasarım ve materyal kullanılarak çeşitli teknik ve fonksiyonel özelliklere sahip olur. Buna bağlı olarak bu ürünler evlerin yanı sıra ofis, kafe gibi pek çok alanda da kullanılabilir bir hale gelir. Geniş kullanım alanına sahip olan bu ürünleri tasarlayarak kullanıcıların beğenisine sunan Land Mobilya, yenilikçi tasarım anlayışı ile her alanda kullanılabilir ürünler üretir. Kullanıcıların beğeni ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığımız modellerimiz her alana şıklık katar.

  Geniş ailelerin kullanımına uygun olan 3’lü koltuk tasarımları, rahatlıkları ile ön plana çıkar. Genellikle evlerde tercih edilen bu modeller kişilere konforlu bir kullanım sunmaktadır. Koltuk olarak kullanılan 3’'lü koltuklar aynı zamanda yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Bu sayede kullanıcıların alandan tasarruf etmesine imkan sağlar. Farklı alanlarda kullanılan 2’li koltuk modelleri minimal görünümleri ile şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Kullanıcılara pek çok yönden avantaj sağlayan 2’li koltuk takımları aynı zamanda kullanılan alanda yer kazanılmasına olanak sağlamaktadır. U şeklinde dizayn edilen koltuk modelleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Kullanıldığı alana ferah ve geniş bir görünüm kazandırmakla beraber geniş ailelerin ilk tercihleri arasında yer alır. Genellikle sandıklı olarak tasarlanan bu modeller, sahip oldukları geniş depolama alanları ile kullanıcıların pek çok eşyasını muhafaza etmesine olanak sağlar.

  Evlere Şıklık Katan Koltuk Seçenekleri

  Koltuk takımı ve tek parça koltuklar, kullanıldıkları alana şıklık kazandıran dekorasyonun tamamlayıcı parçalarıdır. Klasik koltuk takımı modelleri, kullanıcıların sıklıkla kullandığı modeller arasında yer alır. Klasik modellerde daha ağır bir tasarım söz konusudur. Oymalı işlemeler, varaklar ve kadife kumaşlı koltuklar klasik modellerin olmazsa olmaz tamamlayıcı aksesuarlarıdır. Son dönemde sıklıkla tercih edilen modern ve klasik modeller ise farklı stillerin harmanlanması ile oluşturulur. Zümrüt yeşili, fildişi ve lacivertin klasik modeller ile kullanılması daha modern tasarımlı bir görünüm ortaya çıkarır.

  Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği koltuk modelleri arasında retro koltuklar yer alır. Retro koltuk tasarımlarında kullanılan canlı renklere ortama renkli ve neşeli bir hava katar. Retro modeller, eski ve yeninin bir araya geldiği dekorasyonlar ile oldukça şık bir görünüm sağlar. Eski objeler ile canlı renklerdeki koltuk modelleri ile ya da eski tarz fakat canlı renkler ile tasarlanmış koltuk modelleri ile istediğiniz alana retro havasını kazandırabilirsiniz.

  Koltuk Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Geniş ürün yelpazesine sahip olan koltuk takımı modelleri arasında seçim yaparken kişilerin bazı unsurlara dikkat etmesi gerekir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan bu ürünleri tercih etmeden önce derin bir araştırma yapıp koltuk modelleri hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Kullanıcıların en çok vakit geçirdiği mobilyalardan biri olan bu ürünü tercih ederken tasarımına dikkat etme oldukça önemlidir. Tasarımsal özellikleri ile ön plana çıkan bu ürünleri tercih ederken kullanım alanınıza yansıtmak istediğiniz tarza uygun modellerin tercih edilmesi gerekir. Koltuklar tasarımsal özelliklerinin yanı sıra kişilerin rahat etmesini sağlayan özelliklere de sahip olmalıdır. Bu nedenle tercih edilecek olan koltukların sünger kalitesi ve yumuşaklığı kişinin rahat edebileceği tarzda olmalıdır.

  Koltuk takımlarının temizliği de kişilerin dikkat etmesi gereken unsurlardan biridir. Bu mobilyaların kumaşının silinebilir özelliğe sahip olması ya da kılıfların makineden temizlenebilir bir yapıda olması gerekir. Bunların yanı sıra bu eşyaların ayakları sağlam bir yapıda olmalıdır. Sağlam ayaklı koltuklar kişilere uzun kullanım ömrü sağlar.

  Koltuk Fiyatları

  Koltuk fiyatları çeşitli etkenler doğrultusunda farklılık gösterir. Bu mobilyaların fiyatlarının geniş bir aralığa sahip olması pek çok etkene bağlıdır. Yaygın kullanıcı kitlesine sahip olan koltuklar, çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Üretici markaların ürünlerinde kullandığı tasarım ve bu ürünlerin yapımında kullanılan teknolojiler fiyat aralıklarının değişmesinde etkili olur. Koltuk yapımında kullanılan materyale bağlı olarak da fiyat aralıkları farklılık göstermektedir. Bu mobilyalar takım ya da tek parça olarak kullanıcıya sunulur. Takım ile tek parça olarak kullanıcıya sunulan koltuk modelleri aynı fiyat aralığında yer almaz. Bunların yanı sıra ürünlerin işlevsel özellikleri, tasarımları ve kullanılan materyallerin kalitesi de fiyatların değişmesinde etkili olan unsurlardır.

  Land Mobilya, uygun fiyatlandırmalar ile her kesimden kullanıcının ihtiyacına ve beğenisine uygun olan ürünü almasına olanak sağlar. Farklı renk ve tasarımlar ile üretilen yüzlerce koltuk modeline ev sahipliği yapan bir firma olarak kullanıcılarımıza uygun fakat kaliteli ürünler sunarız. Tasarım ve fiyat anlamında kullanıcıya hitap ederek her geçen gün müşteri portföyümüzü genişletiyoruz. Kişiye özel tasarımlı mobilyalarımız ve uygun fiyat aralıklarımız ile %100 müşteri memnuniyeti kazanırız.

  Koltuk Modelleri

  Whatsapp