Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

TV Ünitesi

Kullanışlı ve Dekoratif TV Üniteleri


Sevdiklerimiz ile dizi ya da film izlemek sosyalleşmek ve birlikte kaliteli vakit geçirmek için önemli aktiviteler arasında yer alır. Doğru uzaklık, izlenen kaliteli bir filmin kişinin üzerindeki etkisini artırır. TV’ler gündelik hayatta evin dekorunu tamamlayan parçalardan biridir. TV’lerin iç dekorasyonun tamamlayıcı bir parçası olarak kullanılmasına olanak sağlayan TV ünitesi, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların beğenisine hitap eder.
TV ünitesi, dekoratif bir ürün olmanın yanı sıra çok amaçlı kullanım da sağlar. Bu mobilyalar, TV bağlantı kablolarının ortalıktan kaldırılmasını ve kötü görüntünün engellenmesine olanak tanır. Kullanılan alanda ekstra yer kazandırır. Bu mobilyalarda bulunan raf ve çekmece gibi detaylar, kişilere depolama alanı sunar. Bu depolama alanları ile kişiler film koleksiyonlarını, kitaplarını ya da hoparlör sistemini muhafaza etme imkanına sahip olur.
TV ünitesi modelleri, farklı boyutlar ile üretilerek pek çok iç mekanda kullanılmaya uygunluk gösterir. Çeşitli tasarımlar ve renkler ile dizayn edilen bu mobilyalar arasında kullanıcılar kendi beğenisine uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilir. Land Mobilya, tasarladığı TV üniteleri ile kişilere farklı depolama alanları sunar. Bu mobilyalar ile kişilere kullanışlı bir ürün sunarken tasarımlarımız ile iç dekorasyonun tamamlayıcısı bir ürün de sunmayı amaçlarız.

Salonlara Estetik Görünüm Katan TV Ünitesi Modelleri


TV ünitesi modelleri geniş ürün yelpazesi ile yediden yetmişe herkesin beğenisine ve ihtiyacına hitap eder. Birbirinden farklı stiller ile oluşturulan bu mobilyalar, her evin dekorasyonunu tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Farklı boyut, renk, materyal ve tarzlar ile üretilmesi herkesin kendi stiline uygun ürünü bulmasını kolaylaştırır.

Kartonpiyer TV ünitesi, dikdörtgen mimariye sahip alanlar ile uyumlu olan modeller arasında yer alır. Oturma grubunuzu uzun duvar kısmına yerleştirdiğinizde bu modelin kısa olan duvar kısmına yerleştirilmesi oldukça estetik bir görünüm kazandırır. Alçıpan TV üniteleri, farklı tasarımlar ile özelleştirilerek odanın dekorasyonu ile oldukça uyumlu bir görünüm kazanabilir. Son dönemin popüler modellerinden olan bu ürün oldukça uygun fiyat aralıklarına da sahiptir. Led’li modeller ise kullanılan alana derinlik algısı kazandırarak odanın televizyon ile bir bütün olarak durmasına olanak sağlar. Dar ve minimal alanlar için kullanılan ve oldukça estetik bir görünümü olan aynalı modeller de derinlik algısı ile odanın büyük gözükmesine olanak sağlar.

Geniş alanlı odalarda kişinin hareket edeceği alan daha fazladır. Oval şekilli ya da şömineli TV üniteleri bu tarz alanlara şık ve estetik bir görünüm kazandırır. İlgi çekici tasarımlar ile üretilen bu modeller, odanızın havasını aniden değiştirir.

Konfor ve Şıklığın Bir Araya Geldiği TV Ünitesi Modelleri


Tv ünite modelleri, kullanıcının yaşam tarzı ile şekillenerek kullanıcıların ihtiyacına sunulur. Estetik detaylara sahip olan bu mobilyalar aynı zamanda kullanıcının ihtiyacını karşılayacak özelliklere de sahip olmalıdır. Dolaplı TV üniteleri, kullanım alanlarında konfor sağlayan modeller arasında yer alır. Genellikle geniş ve kalabalık aileler tarafından tercih edilen bu model, kullanıcılara depolama alanı sunar. Kişiler bu model ile hem eşyalarını muhafaza edebilme imkanına hem de odalarına şık bir görünüm kazandırma imkanına sahip olur.

Çok amaçlı kullanımlar için dizayn edilen TV ünitesi modelleri arasında raflı üniteler yer alır. Raflı modeller; kablo, kulaklık, konsol oyunu ve çeşitli eşyaların bir arada düzenli durmasına olanak sağlar. Raflı TV üniteleri hem geniş hem de dar alanlar için oldukça kullanışlı bir modeldir. Küçük yuvalar oluşturularak kullanılan raflı modeller, dar alanlarda derinlik algısı oluşturarak odanın daha geniş durmasına olanak sağlar. Geniş alanlarda ise bu modeller pek çok eşyanın sergilenebileceği kısmı bulundurduğu için hem estetik bir görünüm hem de odanın daha düzenli gözükmesini sağlar.

Zarif Dokunuşlar ile Dizayn Edilen TV Ünitesi Seçenekleri


TV ünite dekorasyon olarak kişilere pek çok alternatif sunar. Birbirinden farklı materyal, boyut, tasarım ve renkler ile üretilen bu ürünler her alanın kullanımına uygunluk gösterecek özelliklere sahiptir. Land Mobilya, yenilikçi ve çağdaş tasarım anlayışı ile bu mobilyalara farklı bir bakış açısı getiriyor.

Firmamız bu mobilyaların zarif bir görünüme sahip olmasına önem gösterirken aynı zamanda kullanışlı olmasına da önem gösterir. Dolaplı modellerden raflı modellere kadar pek çok ürün seçeneği ile kullanıcılarımıza farklı tasarımlar sunarız. Müşterilerimize özel tasarladığımız modeller ile TV ünitesinin kendine has bir görünüme sahip olmasına olanak tanıyoruz.

Dolap ve rafı aynı modelde birleştirdiğimiz TV üniteleri, kullanışlı ve zarif detaylar ile dizayn edilir. Kişiler pek çok eşyasını bu modeller ile muhafaza etme imkanına sahip olur. Kullanılan alanın ölçülerine göre özelleştirdiğimiz modellerimiz ile kullanıcıların yaşam alanlarına yer kazandırırız. Siyah ve beyaz renkli modellerimizin yanı sıra sarı gibi canlı renkler ile tasarladığımız TV ünite modellerimiz de mevcuttur. TV boyutuna uygun olarak tasarladığımız modelleri televizyonun korunmasını ve oda ile bir bütünlük yakalamasını sağlar.

TV Ünitesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

TV ünite modelleri geniş ürün aralığına sahip olduğu için kişilerin bu mobilyaları tercih ederken bazı noktalara dikkat ederek seçim yapması gerekir. Kişilerin hem işlevsel hem de şık bir TV ünitesine sahip olması adına dikkatli seçimlerde bulunması önem arz eder. Bu mobilyanın, konumlandırılacağı duvarın ölçüsü ile uyumlu boyutlarda olması gerekir. Duvarın boyutu ile uyumlu ölçülerde bulunan TV ünitesi aynı zamanda odanın boyutu ile de uyumlu olmalıdır. Dar alanlı yerlerde minimal boyutlardaki modeller, odanın daha geniş gözükmesine olanak sağlar. Geniş odalarda ise daha geniş üniteli modeller tercih edilebilir.
TV ünitesi tercih ederken dikkat edilmesi gerekilen bir diğer nokta televizyon ile ünitenin uyumlu ölçülerde olmasıdır. Televizyonun ünitede estetik durması adına ünitenin boyu ile televizyonun boyu karşılaştırılmalıdır. Bu mobilyaları tercih ederken depolama alanları, kullanılan malzemenin kalitesi, ünitenin diğer mobilyalar ile uyumu ve fiyat aralıkları dikkat edilmesi gerekilen diğer unsurlardır. Kullanıcıların bu noktalara dikkat ederek seçimde bulunması kullanım alanı için uygun bir ürünün bulunmasına olanak sağlar.

TV Ünitesi Fiyatları

TV ünitesi fiyatları, çeşitli etkenler doğrultusunda farklı aralıklarda yer alır. Bu mobilyanın fiyatlarını değiştiren unsurlardan biri ürünün modelidir. Modele göre ürünün tasarımı değiştiği için ürün fiyatları da buna bağlı olarak farklılık gösterir. TV ünitesi tasarımı yapan pek çok üretici firma bulunmaktadır. Üretici firmaların tasarım anlayışı bu ürünlerin fiyatlarına doğrudan etki eder. Aynı zamanda üründe kullanılan ham madde de bu mobilyanın fiyat aralıklarını değiştirir. Bunların yanı sıra ürünün fonksiyonel özellikleri de fiyatların değişmesinde etkili olan unsurlardan biridir. Depolama alanı sağlayan ya da farklı amaçlar için de kullanabilir özelliklere sahip olan TV üniteleri farklı fiyat aralıklarına sahiptir.

Land Mobilya, uygun fiyat aralıkları ile kullanıcılarına hizmet sağlayan alanında öncü firmalardan biridir. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile her kesimden kullanıcının bütçesine uygunluk gösteririz. Kişiler kendi tarzına ve stiline uygun olan ürüne uygun fiyatlar ile sahip olabilir. Uygun ve kaliteli TV ünitesi modellerimiz ile kullanıcılarımıza uzun vadeli kullanabileceği ürünleri sunuyoruz.

Whatsapp