Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Beylikdüzü Ray Dolap İle Sizi Yansıtan Eviniz Olsun

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Beylikdüzün de, gelişim ile beraber ray dolap, genç odası, giyinme odası vb. ihtiyaçları da artmıştır.

Bu ihtiyacı gidermek amacı ile Bauhaus yanında 12 senedir Land Raylı Dolap mağazamızda hizmet vermektedir. Beylikdüzü ray dolap mağazamıza uğrayın ve uzman kadromuz ile size en güzel çözümleri sunalım.
Gardırop, tv ünitesi, genç odası, giyinme odası, karyola, duvar kağıdı, mutfak dolabı seçenekleri mağazalarımızda sizlerle.

Ev içinde aradığınız her türlü mobilyayı ev uzmanı kadromuzla evinize mimari bir havada sunuyoruz. Beylikdüzü ray dolap mağazalarımızda uzman kadrolarımız sizleri beklemektedir. Mimari fark yaratmak, farklı bir ev tasarlamak istiyorsanız mağazalarımıza uğramanız yeterlidir.

Her ev birbirinden farklıdır ve her ev içindeki yaşamı yansıtır. Huzur dolu bir dekorasyon için Beylikdüzü ray dolap mağazamıza uğrayın ve sizler için en iyi olanı birlikte seçelim.yaşadığınız evi konforlu hale getirmek için bizlerle tanışın ve deneyimlerimizden faydalanın.

Yorucu bir günün ardından kendimizi bulmak istediğimiz tek yer evimizdir. Bizi rahatlatan ve dinlendiren mobilyalar seçmek bu noktada çok önemlidir. Beylikdüzü ray dolap mağazamızda pratik çözümler ile sizlerle buluşuyoruz.

Size en yakın şubemizi öğrenmek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.
Beylikdüzü ray dolap mağazamız hafta içi 09:00 – 19:00 Pazar günü 12:00 – 17:00 arası hizmet vermektedir. Mağaza arkasında otoparkımız vardır.

Whatsapp