Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Genç Odası

Birbirinden Farklı Stiller ile Hazırlanan Genç Odaları

Bir evde her hane halkının mutlu ve keyifli olabilmesi adına kendini eve ait hissedebileceği bir alanının olması gerekir. Kişisel alanlardan biri olan genç odaları, çocuğun yaşam alanları arasında yer alır. Genç odaları, çocuğun uyuduğu bir yer olmasının yanı sıra kendine vakit ayırdığı da bir alandır.

Gençlerin vaktinin büyük bir kısmı geçirdiği genç odalarının pek çok ihtiyacının karşılandığı aynı zamanda gençlerin beğenisine hitap eden bir yer olması önemlidir. Firmamız farklı özellikler ile dizayn ettiği bu alanları hem erkek hem de kız çocuklarının beğenisine hitap edecek şekilde tasarlar. Gençlerin kendi hayatından izleri odalarında bulabilmesi adına yenilikçi tasarım anlayışını genç odalarına yansıtırız.

Firmamız tarafından kullanıcıya sunulan genç odaları, özgür ve yenilikçi tasarım çizgileri ile dizayn edilir. Böylelikle gençlerin kendilerini özgür hissedebileceği alanlarda hür adımlar atmasına olanak sağlarız. Geniş ürün yelpazemizde yer alan çeşitli tasarımlar ile genç odaların dekore ederek kullanıcıların beğenisine sunarız.

Tarz ve Fonksiyonel Genç Odası Takımı Modelleri

Genç odası takımı modelleri geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu modeller farklı ihtiyaçlara ve beğenilere hitap etmek üzere hazırlanır. Genç odaları, kız ve erkek olarak iki ayrı kategoriye ayrılır. Aynı zamanda bu odalar, iki cinsin de kullanabileceği şekilde tasarlanıp ortak kullanım alanlarının oluşmasına olanak sağlanır.

Erkekler için hazırlanan genç odalarında genellikle siyah, mavi, yeşil ve beyaz gibi soğuk renkler kullanılır. Bunların yanı sıra erkekler için hazırlanan bu alanlarda denizci, araba ve motor gibi figürler yer alır. Özgürlükçü ve sembolik tarzda dizayn edilen bu odalar ile gençler kendilerini bu alana ait hisseder.

Kız çocuklar için hazırlanan genç odalarında pembe, beyaz, krem, sarı ve turuncu gibi sıcak renkler tercih edilir. Kız genç odalarında kalp, doğa ve çiçek gibi somut figürlere sıklıkla yer verilir. Kız çocuklarının kendini rahat ve huzurlu hissedebileceği genç odası takımları oluşturulmaya özen gösterilir.

Her tarza ve beğeniye hitap eden genç odası takımı, fonksiyonellik anlamında da kullanıcıya hitap edecek şekilde dizayn edilmelidir. Firmamız bu noktada hem fonksiyonel hem de tarz alanlar oluşturmaya özen gösterir. Tasarladığımız bu odalarda çocuklar uyumanın yanı sıra ders çalışabileceği, kitap okuyabileceği ve kıyafetlerini muhafaza edebileceği bir alana sahip olur. Minimal tasarımların hakim olduğu genç odalarımız ile çocukların odalarında rahatça hareket etmesine olanak sunarız.

İşlevsellikleri ile Ön Plana Çıkan Genç Odası Takımları

Günümüzde gençler genel olarak bireyselci bir dünya görüşüne sahiptir. Yalnız kalmaya ve vakitlerinin çoğunu kendi başına geçirmeye önem gösteren gençlerin kendilerine ait bir alanının olması bu noktada oldukça önemlidir. Bu nedenle genç odaları sadece uyunacak bir alan değil aynı zamanda kaliteli vakit geçirilecek bir alan da olmalıdır.

Genç odası tasarımlarına yaklaştığımız tarz anlayışı ile buraların hem işlevsel hem de konforlu alanlara dönüşmesine olanak sağlıyoruz. İşlevsel ve konforlu genç odası modelleri arasında yer alan bir tasarımımızda sadece tek bir duvara mobilyaları entegre ediyoruz. Tüm fonksiyonların tek bir alana entegre edildiği akıllı bir modeldir. Bu modelde tek kişilik bir yatak, çalışma masası, gardırop ve kitaplığın tek bir duvarda yer alır. Bu tarz dizayn edilen genç odalarında alandan maksimum verim sağlamakla beraber daha düzenli bir görünüm elde edilir.

Aynı odayı paylaşan kardeşler için tasarlanan genç odalarında ikili çalışma masası, yavrulu yatak ya da ranza gibi yatak seçenekleri ile bu alanların daha konforlu kullanılmasına olanak sağlıyoruz. Ranza modellerinde kullandığımız merdivenleri depolama alanlarına dönüştürerek kıyafet, kitap gibi pek çok malzemenin buralarda muhafaza edilmesine olanak sağlıyoruz.

Her İhtiyaca Uygun Genç Odası Takımı

Genç odası takımları farklı tasarım anlayışları ile dizayn edilerek yaratıcı ve özgün modellerin ortaya çıkması sağlanır. Bu modeller ile her gencin kendi beğenisine uygun bir takımı bulmasına imkan sunulur. Kız, erkek gibi farklı cinsler için ayrı tasarımlar ile hazırlanan genç odası takımlarının her iki cinse hitap eden modelleri de mevcuttur.

Genç odaları bazen tek bazen de birden fazla kişinin ortak alanları olabilir. Bir odada birden fazla kişinin kalması durumunda bu alanların kişi sayısını baz alacak şekilde dizayn edilmesi oldukça önemlidir. Odadan kalan genç sayısı kadar yatak, kıyafetlerin sığabileceği bir dolap ve kitapların sığabileceği bir kütüphane alanının olması gerekir. Firmamız ise bu noktada kullanıcıların ihtiyacına uygun genişlikte bir alanı oldukça konforlu bir tasarım ile dizayn eder.

Yavrulu yatak modelli genç odalarımız, alandan tasarruf sağlamakla beraber aynı alanı iki kişinin paylaşmasına olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra dörtlü ranza modelimiz ile aynı odada dört gencin kalmasına olanak sunuyoruz. Ranzaları işlevsel hale getirerek ortak kullanılan alanlarda maksimum yer açılmasını sağlıyoruz. Ranzalara entegre edilen dolaplar ile aynı alanın hem kıyafetlerin muhafaza edilecek hem de uyunacak bir alana dönüşmesine imkan sunuyoruz.

Genç Odası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genç odaları modelleri arasında seçim yaparken kişilerin bazı noktalara dikkat ederek tercihte bulunması gerekir. Tercih edilecek olan modelin dayanıklı olması uzun yıllar boyunca kullanılmasına olanak sağlar. Bu nedenle kullanıcıların seçim yaparken kaliteli ve dayanıklı materyaller ile üretilmiş olan genç odalarını tercih etmesi önem arz eder. Genç odası takımlarının dayanıklı olması kadar işlevsel olması da önemli bir diğer noktadır. Aynı alanda çok amaçlı kullanım sağlayan modellerinin seçilmesi bu noktada önem arz eder. Genç odası takımı tercih ederken kişilerin dikkat etmesi gereken bir diğer nokta ise odanın genişliğidir. Dar alanlı yerlerde daha minimal fakat işlevsel modellerin tercih edilmesi odanın daha konforlu kullanılmasına olanak tanır.

Firmamız tarafından dizayn edilen genç odası modeller geniş ürün yelpazesine sahip olduğu için her kullanıcı kendi ihtiyacına uygun ürünü kolaylıkla bulur. Müşterilerimize sunduğumuz ideal çözümler ile onların daha konforlu ve işlevsel genç odasına sahip olmasına olanak sağlıyoruz.

Genç Odası Takımı Fiyatları

Genç odası takımı fiyatları kendi içerisinde farklı aralıklara sahiptir. Bu ürünlerin fiyatlarının şekillenmesinde etkili olan unsurlardan biri kullanılan malzemenin kalitesidir. Kullanılan malzeme, ürünün kullanım süresini etkilediği gibi fiyatların da doğrudan şekillenmesine olanak sağlar. Genç odası takımının modeli de fiyatların değişmesinde etkili olur. Modeller farklı teknik ve fonksiyonel özelliklere sahiptir. Modelin sahip olduğu özelliklere bağlı olarak bu ürünlerin fiyatlarında farklılık görülür. Bunlarım yanı sıra bu ürünlerin fiyatlarının farklı olmasını sağlayan unsurlardan biri de üretici firmadır. Firmanın kullandığı malzeme, tasarım anlayışı ve satış politikası genç odası takımları için belirlediği fiyat aralıklarının değişmesine olanak sağlar.

Firmamız uygun fiyat seçenekleri ile her kesimden kullanıcının bütçesine uygunluk gösterir. Müşterilerimize uygun fiyatlandırmalar düzenleyerek onları istediği düzene kavuşturuyoruz. Bütçe ve kullanıcı dostu ürünlerimiz ile gençlerin hayalindeki odaya ulaşmasına olanak sağlıyoruz. Uygun fiyatlar ile kaliteyi birleştiren bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu doğrultuda uygun ve kaliteli genç odası takımı modellerimizin uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanılmasına imkan tanıyoruz.

Whatsapp