Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Bostancı Sakinleri Ray Dolap İle Hayalleriniz Artık Daha Yakın

Bostancı, İstanbul’da yaşayan hemen herkesin bir gün mutlaka geçtiği güzide bir semtimizdir. Bu güzel semtimizdeki evlerinize uygun tasarlayacağımız ray dolap, giyinme odası, genç odası, karyola, portmanto gibi mobilyalarımızı Land Bostancı Sakinleri Ray Dolap mağazamızdaki uzman personellerimiz yardımıyla seçebilirsiniz.

Eviniz için yeni mobilyalar arıyorsanız, ya da yeni bir eve taşınma telaşı içerisindeyseniz evinizin ölçülerine uygun olmayan mobilyalar tercih etmek zorunda kalmayın Bostancı Sakinleri ray dolap mağazamıza uğrayın ve size özel ölçülerdeki ürünlerimizle tanışın.

Land raylı dolap olarak İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi sizlere Bostancı Sakinleri ray dolap mağazamızda da hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Deneyimli personellerimiz ile eviniz için en iyisini bulmanıza yardımcı olmak için sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde Bostancı Sakinleri ray dolap mağazamıza uğrayın ve hayallerinizdeki mobilyalarla tanışın. Gardolap, mutfak dolabı, giyinme odası, tv ünitesi, duvar kağıdı, genç odası çeşitlerimizi görmeden karar vermeyin.

Özel koleksiyonumuz olan Riviera Homes ile Laura Ashley tarzı mobilyalarımız da gördüğünüzde hoşunuza gidecektir. Bostancı Sakinleri ray dolap mağazamıza uğrayarak özel koleksiyonlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Hayallerinizdeki eve kavuşmak için, size en yakın şubemizi öğrenmek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.

Whatsapp