Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Land Pocket Özel Yatak

Land Pocket Özel Yatak


İnsan vücudu gün içinde dış etmenlere bağlı olarak sürekli strese ve yorgunluğa maruz kalır. Kişinin gün boyunca kendini enerjik ve mutlu hissedebilmesi için derin ve rahat bir uyku geçirmesi gerekir. Bu noktada kişinin konforlu bir yatağa sahip olması oldukça önemlidir. Rahat bir yatak, bireylerin gün boyunca karşı karşıya kaldığı negatif enerjinin ve yorgunluğun atılmasına olanak sağlar.

Land, bireylerin rahat ve huzurlu bir uyku uyuması için pocket sistem özel yatakları tasarladı. Bu yatak, gelişmiş teknolojiler kullanılarak kişilerin gece boyunca derin ve konforlu bir uyku uyumasına olanak sağlıyor. Firmamız çağın dinamikleri ve bireylerin özgürlüklerini baz alarak tasarladığı pocket sistem yataklar ile kişilerin beğenisini kazanıyor. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir firma olarak özel olarak geliştirdiğimiz yataklarımız ile uykuda yeni bir çağı başlatıyoruz. Hem ergonomik hem de konforlu olan bu yataklar ile dinç ve sağlıklı kalabilmeyi mümkün kılıyoruz.

Land Pocket Sistem Özel Yatak Avantajları


Derin ve konforlu bir uyku, hayat kalitesini artırır. Rahat bir uyku ile kişi maruz kaldığı tüm stres, olumsuz duygu ve düşünceleri atlatabilir. Bu düşünce ile tasarladığımız tek çeşit yatak ile kişilere hem ergonomik hem de ortopedik bir yatak sunuyoruz. Land meditasyon yatak ile artık daha derin ve konforlu bir uykuyu kullanıcılarımıza yaşatıyoruz.
Uyku esnasında ortamın sıcaklığının değişmesine bağlı olarak insan vücudunun ısısı da değişir. Özel olarak tasarladığımız meditasyon kumaşlarımız, ortam ısısından etkilenmeyerek kişilerin vücut ısısının sabit kalmasına olanak sağlar. Kullandığımız bu akıllı kumaş teknolojisi; sıcak havalarda nemin ve sıcaklığın soğuk havalarda ise ani ısı değişimlerinin bloke edilmesine olanak sağlar.

Land pocket sistem özel yataklarımız, vücuttaki statik elektriği alma özelliğine sahiptir. Böylelikle kişilerin maruz kaldığı stresin etkilerini azaltırız. Vücuttaki statik elektriği alan meditasyon kumaşlarımız ile kullanıcılarımıza daha konforlu bir uyku alanı oluştururuz. Vücudun manyetik alanını korumaya yönelik tasarlanan pocket sistem yataklarımız ile dingin ve kaliteli uyku imkanı sağlıyoruz.

Land Pocket Özel Yatak Teknik ve Fonksiyonel Özellikleri


Land pocket özel yatak, farklı bir bakış açısı ile tasarlanan teknik ve fonksiyonel özelliklere sahiptir. Pocket yay sistemi ile üretilen bu yataklar, tek tek paketlenmiş özel üretim yaylara sahiptir. Birbirinden bağımsız hareket etme özelliğine sahip olan yaylar, vücudun farklı sertlikteki bölgelerini ve ağırlık merkezinin dengelenmesini sağlar.
Antibakteriyel yatak özelliğine sahip olan ürünümüz kişilerin çeşitli mikroorganizmalara karşı korunmasını sağlar. Böylelikle astım ve alerji gibi hastalıkların önlenmesinde oldukça etkili bir kumaş teknolojisine sahiptir. Özel kumaş teknolojisi ile yataklarımızda renk değişimi, koku ve bozulma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.

Woolmark teknolojisi ile ürettiğimiz yataklarımız sahip olduğu saf yün ile ısının eşit dağıtılmasına olanak sağlarız. Dört mevsim mikro iklim ortamı sağlayarak kullanıcının vücut ısısının sabit kalmasına olanak sağlarız.

Viscoelastik hafızalı sünger teknolojisi ağırlığa göre vücudun şeklini alır. Doğal omurga eğrisine uyum sağlayan yataklarımız bel ve sırt ağrılarının önüne geçer. Dört mevsim kullanılmaya elverişli olan Land pocket yataklarımız ile kullanıcılarımıza ekonomik ve konforlu bir ürün sunuyoruz.

Land Pocket Sistem Özel Yatak Fiyatları

Land pocket sistem özel yatak fiyatları uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcıların bütçesine uygunluk gösterir. Uygunluk ve kaliteyi tek bir yerde birleştiren bu ürünümüz ile kullanıcılarımıza hem ekonomik hem de konforlu bir ürün sunuyoruz. Ergonomik ve ortopedik özellikleri ile ön plana çıkan bir ürün olup çok amaçlı bir kullanım sağlar. Bu nedenle fiyat olarak diğer yataklara göre daha farklı bir aralıkta yer alır. Üstün teknoloji kullanılarak ürettiğimiz yataklarımız vücudun ihtiyaç duyduğu ortopedik basınç dengesini üst düzeyde tutar. Yedi bölgeli yay sistemine sahip olan bu ürün, farklı ağırlıktaki çiftlerin vücut ağırlığının dengelenmesini sağlar. Land Pocket sistem özel yatak, sahip olduğu teknik ve fonksiyonel özelliklere bağlı olarak farklı fiyat aralığına sahiptir.

Firmamız uygun fiyatlandırmalar ile kullanıcılara ekonomik olarak avantaj sağlar. Uygun fiyatların yanı sıra kaliteli hizmet sunmayı da öncelik ediniriz. Kullanıcılarımızın beklenti ve taleplerine göre çalışmalar gerçekleştirerek bu doğrultuda ürünlerimize yenilik katmaya önem veriyoruz. Yenilikçi ve çağdaş bakış açısı ile tasarladığımız tüm ürünlerimiz kullanıcıların beğenisini ve ihtiyacına uygunluk gösterir.
Whatsapp