Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

İstanbul Ray Dolap

İstanbul'da raydolap Land mağazalarından alınır.

Land İstanbul'da 5 farklı mağazasıyla tüm semtlere hizmet sunmaktadır. Mağazalarımızı ziyaret edin ve sizin için hazırlanacak projelerde mekanınıza neler sığabileceğini, ihtiyaçlarınızın nasıl şekillendiğini, bir de uzman gözüyle görün.

Yüksek ürün kalitesi ve zengin çeşitler için mutlaka bir ray dolap mağazamızı görmelisiniz.

Ray dolapgünümüzde sıkça tercih edilen dolap modelleri arasında ilk sırayı almaktadır.İstabul ray dolapihtiyaçları için il genelinde verdiğimiz hizmetlerle bu temel ihtiyaç için profesyonel çözümler üretiyoruz. Yer tasarrufu adına büyük yararı olan bu dolaplar görünüşleri itibarıyla da son derece gösterişli olan modellerdir.Ray dolapsistemlerinde kapıların açılması için boş alan bırakılmasına ve odadaki eşyaların sıkıştırılmasına gerek yoktur. Kapılarının raylı bir sistem üzerine oturtulmasıyla sağa ve sola doğru ittirildiğinde açılabilen kapılar sayesinde büyük kolaylık sağlanır ve en önemlisi yerden tasarruf sağlanır.

Ray dolapsistemleri günümüz şartları altında ve mevcut teknoloji gelişimine ayak uydurmuş durumda olan ve her an gelişmeye ve geliştirilmeye açık olan bir sektördür. Raylı dolapların hayatımıza girmesiyle beraber yatak odalarımızda kapak açma payı bırakmak zorunda kalmamaktayız. Bu kapak açılma payı eski tip dolaplarda bırakılması gereken bir paydı ve özellikle küçük yatak odalarında epey sorun çıkartmakta odadaki düzeni bozmaktaydı. Lakin raylı dolaplar sayesinde kapakların açılması için her hangi bir pay bırakmak zorunda değiliz. Raylı dolaplar ileri geri hareketi sağlayan ve kapakların bu doğrultuda hareketleri ile açılıp kapanmalarını sağlayan son derece kullanışlı bir sistemdir.

Tercih ettiğiniz şekilde, renkte ve modellerde bulunan raylı sisteme sahip dolapları isteğinize göre de tasarlatabilirsiniz. İnsanoğlunun hayatını kolaylaştırmak adına her geçen gün yeni şeyler üretilmekte ve keşfedilmektedir. Bunların arasında yer alan bir keşif olan raylı sisteme sahip dolaplar sayesinde artık dolaplarınızı her türlü dar alanlarda da kullanablirisiniz.

BİR DOLABIN MODELİNE NASIL KARAR VERİLİR

İhtiyaç doğrultusunda almaya karar verdiğiniz bir dolapta en hassas dönemeç karar verme aşamasıdır. Şimdi size bu aşamada işlerinizi ve karar vermenizi kolaylaştırıcı bazı temel noktaları anlatacağım.

Tabi ki ilk akla gelen dolabın ne amaçla kullanılacağı, hangi eşyayı koyacağımız, nasıl bir düzende olacağını hayal etmek olacaktır. Bu işler konusunda her aile bireyinin az yada çok bilgisi veya fikri vardır. Bu konuda çok fazla bir zorluk çekilmez veya çözümü kolaydır. Ancak bir dolap alımında çeşitli modeller görmek ve bunların içinden seçmek gerekir. Daha çok görsel çeşitlilik veya size sunulan resimlerden seçim yapmak doğru model için idealdir. “Peki tamam da bunların içinden nasıl bir eleme ile seçim yapmalıyım, kafam çok karışıyor” diyebilirsiniz

Bir seçimde alternatifler veya modeller ne kadar çok olursa seçimde o kadar zor olur. Acaba hangisi en güzeli olur. Benim evime hangisi yakışır? Acaba hata yapar mıyım? Ben seçtim başkası beğenmezse gibi birçok düşünce aklınıza gelebilir. Bu da çok doğaldır.

Size birinci önerim cesur olmanızdır. Cesaret sizi farklılaştırır ve ayırır. Hep seçmek istediğiniz bir rengi veya hep hayal ettiğiniz fakat cesaret edemediğiniz bir modeli cesurca seçebilirsiniz. Bu sayede aldığınız dolabın sizin gözünüzdeki değeri aratacak ve sahipleneceksiniz. Kısacası aldığınız ürününü bir kimliği olacak. Tabi ki bu cesur adımınızı bir uzmanla değerlendirip aşırılık olup olmadığını da kontrol ettirmeniz de fayda vardır. Çok uçuk bir modeli uzman bir kişi ile sadeleştirebilir ve evinize yakışan bir çizgiye getirebilirsiniz. Yani size ilhamlı ve cesur olmayı öneriyorum.

Diğer bir önerim de modelin evinizdeki uyumu. Yani evin genel tarzının tam tersi bir model ters tepebilir. Bir uyum bir uyum olmasın da fayda vardır. Bunun için bir örnekleme verilecek olursa; mesela bir raylı dolap alacaksınız. Fakat mevcut bir karyolanız var, nasıl bir model seçeceksiniz? Böyle durumlarda karyolanızdaki bir kumaşı sürgülü kapaklarda kullanabilir, genel uyuma ayak uyduracak kombin bir kapak modeli seçebilirsiniz. Klasik, modern, sahil, kasaba, dağ, yazlık, işyeri gibi yerlere yaptıracağınız bir dolapta da modelinizi o ortama uyum sağlayacak şekilde seçmeniz gerekmektedir.

Hiç bir modeli uyduramıyorsunuz. O zaman tüm kapakları aynalı yapmakta garantili bir seçimdir. Aynalı kapak modelleri bulunduğu ortama derinlik verir, hem de mevcut dekorasyonunuzu yansıtır. Aynalı ray kapaklar çok tercih edilen raylı dolap modelidir. Tabiki modern istiyorsanız füme, biraz ağır olsun diyorsanız bronz, çok ön plana çıkmasını istemezsenizde standart bir renk seçebilirsiniz. Bir modeli seçerken uzmanından görüş almanız da size yardımcı olacaktır.
Whatsapp