Whatsapp

Levent

Levent Sakinleri

Levent Sakinleri için Raylı dolap Giyinme Odası Mağazamız.

Levent Sakinleri. Mağazamız Ray Dolap ve Giyinme Odası Modasının Takipçilerinin Dikkatini Çekiyor.

Levent'in merkezinde, ulaşımı kolay ve önünde araba park edilebilen mağazamız sizlerle... Mimari hizmette hem ekonomik hem de sıcak bir hizmet sunuyoruz.Yerinize özel şık tasarımlar bizim işimiz. Zaten mağazamıza geldiğinizde hissettikleriniz sizi mutlu edecektir.

Maslak, Göktürk, Ayazağa, Zekeriyaköy, Seyrantepe bölgeleri ile ulaşımımız çok kolay.

Akşam 7 de kapatıp sabah 9 da açıyoruz. Çayımız hep var. Cumartesi de aynı saatlerde açığız. Eğer pazar gelmek isterseniz, Bakırköy,Beylikdüzü ve Levent mağazalarımız 12-17 arası açık. Her zaman çay içmeye bekleriz. Birde Bodrum montajlarımızda oluyor.

Levent mağaza teşhirimiz de, Genç Odası, Giyinme Odası, Raylı Dolap, Karyola birde şahane bir Mutfak teşhirimiz var.

Ziraat bankası ile Akbank ın caddesine giriyorsunuz, 100 m sonra solda Garanti bankası karşısındayız. Fiyat almak isterseniz 0212 264 46 45 i arayabilirsiniz. 444 4 167 merkezden de fiyat alabilirsiniz. Evinizde bir fark yaratmak mı istiyorsunuz? Amacımız fark yaratmak... Tüm müşterilerimize gününde gelmeyi ve kaliteyi 1999 dan bu yana garanti ediyoruz.Aşağıda da bölge yazımız var. İlginizi çekebilir.

Levent’de, 1960 yılında bitirilen toplu konut projelerinden sonra birçok konut ve site inşa edilmiştir. Bölge, hızla gelişmeye başlamıştır. Özellikle 1980 yılından sonra Levent bölgesinde birçok gökdelen ve iş merkezi inşa edilmiştir. Levent’in yükselen değerine ve cazibe merkezi olmasına ayak uyduran Land Raylı Dolap, mükemmel çözümlerle size hizmet vermek için beklemektedir. Yerden tam anlamıyla istifade edebilmeniz için, özel tasarımlarıyla Levent Sakinleri ray dolap mağazası sizleri beklemektedir. Mağazalarımızdaki tecrübeli ekibimiz sıcak yaklaşımıyla evinizi en kullanışlı haliyle kullanmanız için önerilerini eksik etmeyecektir. Sizin Levent Sakinleri ray dolap mağazamızdan memnun ayrılmanız için çalışacaklardır.

Levent Sakinleri ray dolap mağazamızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Levent ray dolap mağazamızda ve diğer mağazalarımızda ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olması sebebiyle, alışveriş sırasında eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Ayrıca ürün çeşitliliği sayesinde istediğiniz her ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Levent Sakinleri ray dolap mağazamıza gelerek bizlerle ve ürünlerimizle tanıştığınızda çok memnun kalacaksınız. Çünkü güler yüzlü ekibimiz ve ortamımız, size evinizdeki huzuru hissettirecektir.

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!
Yukarı Çık