Levent

Levent Sakinleri

Levent Sakinleri için Raylı dolap Giyinme Odası Mağazamız.

Levent Sakinleri. Mağazamız Ray Dolap ve Giyinme Odası Modasının Takipçilerinin Dikkatini Çekiyor.

Leventin merkezinde ulaşımı kolay ve önünde araba park edilebilen mağazamız sizlerle. Mimari hizmette hem ekonomik hem de sıcak bir hizmet sunuyoruz.Yerinize özel şık tasarımlar bizim işimiz. Zaten mağazamıza geldiğinizde hissettikleriniz sizi mutlu edecektir.

Maslak Göktürk Ayazağa Zekeriyaköy Seyrantepe bölgeleri ile ulaşımımız çok kolay.

Akşam 7 de kapatıp sabah 9 da açıyoruz. Çayımız hep var. Cumartesi de aynı saatlerde açığız. Eğer pazar gelmek isterseniz Bakırköy ve Beylikdüzü mağazalarımız 12-17 arası açık. Bu mağazalarımız da da çay var. Beylikdüzü mağazamıza pazar daha çabuk ulaşılabiliyor tem den. Ya ben Levent mağazayı tanıtayım derken yazı nerelere gitti. Birde Bodruma da montajlarımız oluyor.

Levent mağaza teşhirimiz de, Genç Odası, Giyinme Odası, Raylı Dolap, Karyola birde şahane Mutfak teşhirimiz var.

Ziraat bankası ile akbank ın caddesine giriyorsunuz 100 m sonra sol da garanti bankası karşısındayız. Fiyat almak isterseniz 0212 264 46 45 i arayabilirsiniz. 444 4 167 merkezden de fiyat alabilirsiniz. Eviniz de bir fark yaratmak mı istiyorsunuz. Amacımız fark yaratmak. Tüm müşterilerimize gününde gelmeyi ve kaliteyi 1999 dan bu yana garanti ediyoruz. TEŞEKKÜR ederim şimdiden yazımızı okuduğunuz için.Bu benim yani mağaza müdürü olarak yazım. Aşağıda da bölge yazımız var. İlginizi çekebilir.

Levent’de 1960 yılında bitirilen toplu konut projelerinden sonra birçok konut ve site inşa edilmiştir. Bölge hızla gelişmeye başlamıştır. Özellikle 1980 yılından sonra Levent bölgesinde birçok gökdelen ve iş merkezi inşa edilmiştir. Levent’in yükselen değerine ve cazibe merkezi olmasına ayak uyduran Land Raylı Dolap, mükemmel çözümlerle size hizmet vermek için beklemektedir. Yerden tam anlamıyla istifade edebilmeniz için, özel tasarımlarıyla Levent Sakinleri ray dolap mağazası sizleri beklemektedir. Mağazalarımızdaki tecrübeli ekibimiz sıcak yaklaşımıyla evinizi en kullanışlı haliyle kullanmanız için önerilerini eksik etmeyecektir. Sizin Levent Sakinleri ray dolap mağazamızdan memnun ayrılmanız için çalışacaklardır.

Levent Sakinleri ray dolap mağazamızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Levent ray dolap mağazamızda ve diğer mağazalarımızda ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olması sebebiyle, alışveriş sırasında eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Ayrıca ürün çeşitliliği sayesinde istediğiniz her ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Levent Sakinleri ray dolap mağazamıza gelerek bizlerle ve ürünlerimizle tanıştığınızda çok memnun kalacaksınız. Çünkü güler yüzlü ekibimiz ve ortamımız size evinizdeki huzuru hissettirecektir.

Land Raydolap Blogunu Takip Edin!