Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Giyinme Odası

Evlerdeki Yeni Moda Giyinme Odası Tasarımları Dikkat Çekiyor

Gelişen ve değişen ev standartları akıl almaz tasarımlar yaratıyor. Artık evler daha şık ve daha farklı olmak için birbirleriyle yarışıyorlar. Bu yarışta en çok dikkat çeken tasarımların başında giyinme odası yer alıyor. Birbirinden şık giyinme odası tasarımları kullanılan ray dolap sistemleri ile bütünleşiyor ve ortaya oldukça etkileyici bir görüntü çıkıyor. Kıyafetler ve aksesuarlar için özel olarak tasarlanmış ray dolap modelleri giyinme odası dekorunu etkileyici hale getiriyor.

Giyinme Odası İçin Pratik Çözümler Land Raylı Dolapta Sizlerle Buluşuyor

Land raylı dolap olarak giyinme odaları için pratik çözümler sunuyor, sizlerin beğeneceği renk, mobilya ve tasarımlar ile ortaya kusursuz görünümlü ray dolap sistemleri çıkarıyoruz. Bir giyinme odası tasarlıyorsanız bunun için standart dolaplar kullanmanız görünümü olumsuz yönde etkileyecektir. Bunun yerine duvardan duvara uzanan dolaplarla çok daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Dolapların içerisindeki bölmeler tamamen sizin isteğinize göre belirlenir, kişiye özel ve ihtiyaca göze tasarım yapılır.

Evinizde Giyinme Odası Yaratmak Sandığınız Kadar Zor Değil

Eğer evinizde bir giyinme odanız yoksa ve yatak odanızda bulunan dolaplar odanızı oldukça daraltıyorsa, yatak odanıza en yakın odayı giyinme odası olarak tasarlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey elinize bir metre alıp odanızın ölçülerini almak, ondan sonrasını bize bırakın. Odanız için en uygun ölçülerdeki ray dolap sistemleri ile giyinme odası yaratalım. Size en yakın mağazamıza gelin birlikte özel bölmeler tasarlayıp eşyalarınızın rahat bir nefes almasına yardımcı olalım. Üretim bitip montaj yapıldığında ortaya çıkan odaya inanamayacaksınız ve aynı zamanda yatak odanız ferahlığıyla sizi büyüleyecek. Siz de hayallerinizi ertelemeyin ve benim evime olmaz diye düşünmeyin. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Whatsapp