Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Ray Dolap İle Kişiye Özel Tasarımlar

Halkalı; 1990’lı yıllardan bugüne modern yapılaşmaya örnek bir yerleşim bölgesi olma yolunda ilerliyor. İrili ufaklı onlarca konut projesinin devam ettiği bölge büyük bir değişim içerisinde. Bu değişimde Halkalı Sakinleri ray dolap mağazası olarak özel imalat mobilyalarla size değişimi yaşatmak isteriz.
Ürettiğimiz ray dolap sistemleri evlerin yeni trendi olan giyinme odaları için kusursuz bir çözüm şekli. Giyinme odanız dar ise ve dolaplarınızın kapakları bu alanı iyice daraltıyorsa ray dolap sistemini kullanabilir daha ferah alanlar yaratabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Halkalı Sakinleri ray dolap mağazamıza uğramak ve birbirinden kullanışlı çözümlerimiz ile tanışmak.

Kişiye özel ölçü ve tasarımlarla dizayn edilmiş ray dolap, genç odası, karyola, giyinme odası, mutfak gibi ürünleri size çok yakın olan Land Raylı Dolap mağazamızda sizlerin olabilir.
Land Raylı Dolap olarak sizlere birçok noktada hizmet vermekteyiz.

Yeni ürünümüz Land Riviera Homes koleksiyonumuzu görmeden evinizin mobilyalarına karar vermeyin. Halkalı Sakinleri ray dolap mağazamıza uğrayın ve deneyimli kadromuzun tasarladığı ürünlerimizi inceleyin.

Size en yakın şubemizi öğrenmek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.

Whatsapp