Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Raylı Dolap

Evinizde Konforu Sağlayan Raylı Dolap Sistemleri


Raylı dolap sistemleri, dolapların belirli bir yana doğru açılmasını sağlamak amacı ile kullanılır. Bu sistem kullanılarak üretilen dolapların kapısı, raylı bir sisteme yerleştirildiği için açılıp kapanması kolaylıkla gerçekleşir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen raylı dolapların birbirinden farklı modelleri ile kullanıcılar ihtiyacına uygun olan ürünü kolaylıkla bulur.

Ev, ofis gibi kullanım alanlarının vazgeçilmez bir parçası olan raylı dolaplar ile bu alanlarda konforu yakalamak mümkündür. Raylı dolaplar kişilere pek çok yönden avantaj sağlar. Dar alanlı yerlerde dolap kapağının dışarı doğru açılması bu alanların daha da darlaşmasına neden olur. Raylı dolapların ise kapaklarının sürgülü olması kişilerin alan kazanmasına olanak sağlar. Dar alanlarda rahat kullanım özelliğine sahip olan bu dolaplar aynı zamanda ortama giren güneş ışığının kesilmesinin de önüne geçer. Kullanım kolaylığına sahip olması, kullanılan yerlerde alan yaratması kişilerin bu ürünleri sıklıkla tercih etmesine olanak sağlar.

Raylı Dolap Modelleri


Birbirinden farklı fonksiyonel ve tasarım özelliklerine sahip olan raylı dolap modelleri mevcuttur. Geniş ürün yelpazesine sahip olan raylı dolaplar, kullanıcıların hem beğenisine hem de ihtiyacına hitap eder. Firmamız tarafından tasarlanan raylı dolaplar büyük bir titizlikle üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur.

Firmamız tarafından üretilen raylı dolaplar, çeşitli fonksiyonel özelliklere ve tasarıma sahiptir. Dar alanlar için tasarlanan raylı dolap modelleri, bu alanların daha konforlu bir şekilde kullanılmasına olanak sunar. Dar alanların konforunu artıran modellerden biri olan gömme raylı dolaplar, kullanılacak alanın genişlemesinde oldukça etkili olur. Birbirinden farklı boyutlar ile üretilen raylı dolap modelleri arasında bulunan minimal dolaplar, dar alanlar için oldukça ideal modellerdir. Küçük boyutlara sahip olan minimal dolapların iç tasarımında farklı alanlar oluşturulmaya özen gösterilir. Elbise askılığı, çekmece ve raf gibi dolap düzenleyicileri, minimal dolapların tasarımında dar alanların ihtiyaçları gözetilerek tasarlanır.

Raylı dolaplar, farklı kullanım alanlarına hitap etmesi için farklı boyutlar ile tasarlanır. Dar alanlar için daha minimal, geniş alanlar için ise ebat olarak büyük dolap modelleri mevcuttur. Bu ürünler boyutlarının yanı sıra dolap iç düzeni olarak da farklı özellikler ile üretilir. Raylı dolap içi çekmece sayısı, elbise askılığı ya da raf sayıları birbirinden farklı olacak şekilde tasarlanır. Kullanıcıların ihtiyaçları farklılık göstereceği için dolabın iç düzeni de buna bağlı olarak çeşitli tasarımlar ile üretilir.

Kaliteli Dokunuşlar ile Üretilen Raylı Dolap Tasarımları


Firmamız tarafından üretilen raylı dolaplar, kullanıcılara birbirinden farklı alternatifler sunar. Bu noktada kişilerin kullanım sağlayacağı alanın özelliklerine, beğenisine ve ihtiyaçlarına uygun olan dolabı seçmesi oldukça önemlidir. Kişilerin bu noktalara dikkat ederek seçimde bulunması tercih ettiği dolabı uzun yıllar boyunca severek kullanmasına olanak sunar.
Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan firmamız çok fonksiyonlu raylı dolapları farklı tasarım çizgileri ile üretmeye özen gösterir. Bu tasarımlardan biri de yekpare aynaya sahip olan raylı dolaplardır. Bu dolaplar estetik bir görünüme sahip olmakla beraber boy aynası olarak da kullanılır. Aynı zamanda raylı dolapların kapılarında bulunan bu aynalar, kullanılan alanın daha geniş gözükmesine olanak sağlar. Ayna kapaklı raylı dolapların yanı sıra son dönemin popüler modellerinden olan cam kapaklı dolaplar da firmamızın tasarladığı modeller arasında yer alır.

Raylı dolap tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanan firmamız aynı zamanda bu ürünleri farklı renkler ve malzemeler kullanarak üretir. Bu ürünlerin tasarımında kullanılan renkler farklı tarzlara hitap eder.

İhtiyaçlara Yönelik Tasarlanan Raylı Dolaplar


Yaygın kullanım alanına ve geniş kullanıcı kitlesine sahip olan raylı dolaplar, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda farklı özellikler ile üretilir. Birbirinden farklı seçenekler ile kullanıcıların ihtiyacına aynı zamanda beğenisine hitap ray dolap modelleri firmamız tarafından tasarlanır. Ray dolap iç dizayn modelleri buna bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Ray dolapların iç dizaynında çekmecelerin sayısı, büyüklüğü ve bulunduğu alan her bir dolapta farklı bir şekilde tasarlanır. Aynı zamanda dolaplarda yer alan elbise askılıkları ve raflar da farklı özelliklere sahiptir. Ray dolapların iç dizaynının farklı olması birbirinden farklı olması kişilerin ihtiyaçlarının farklılık göstermesidir.

Raylı dolapların en önemli özelliği kişilerin alan kazanmasına olanak sağlamasıdır. Bu nedenle bu dolaplar firmamız tarafından farklı boyutlar ile üretilir. Böylelikle kişiler hem geniş hem de dar alanlarda bu dolabı kullanma imkanına sahip olur. Farklı boyutlu ray dolapların yanı sıra farklı şekiller ile üretilen dolap modelleri de mevcuttur. Bu dolap modellerinden biri de L şeklindeki ray dolaplardır.

L ray dolaplar, kör köşesi olan alanların aktif bir şekilde kullanılmasına olanak sağlıyor. Alan tasarrufu sağlayan bu dolaplar aynı zamanda kapasitesi ile kullanıcıların pek çok ihtiyacına yönelik iç dizayna da sahiptir. Bu dolapların iç dizaynında yer alan takı haznesi ile, sürekli kaybolan eşyaların muhafaza edilmesi sağlanır.

Ray Dolap Fiyatları

Ray dolap fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak farklı aralıklarda yer alır. Bu ürünlerin fiyatlarının değişmesinde etkili olan unsurlardan biri ray dolabın modelidir. Bu ürünler, modellerine göre farklı fonksiyonel ve tasarımsal özelliklere sahiptir. Buna bağlı olarak da fiyat aralıklarında çeşitlilik yaşanır. Ray dolaplar, ihtiyaçlara göre çeşitli fonksiyonel özellikler ile üretilir. Örneğin ray dolap içi çekmece düzeni, elbise askılığı uzunluğu, raf sayısı fiyatların değişmesinde etkilidir. Ray dolaplar farklı tarzlara kitap etmek için klasik, modern, bohem gibi tasarım anlayışı ile üretilir. Ray dolabın tasarımı da fiyat aralıklarının değişmesinde etkilidir.
Ray dolapların yapımında kullanılan malzeme, fiyatların şekillenmesinde etkili olan bir unsurdur. Kullanılan malzemenin ham maddesi, kalitesi de yine fiyatların değişmesinde etkili olur. Firmamız fiyat noktasında çeşitliliğe sahip olmakla beraber her bütçeye uygun fiyat aralıklarına sahip ray dolap üretmeye özen gösterir. Kişiler böylelikle hem bütçesine hem de ihtiyacına hitap eden ürünü kolaylıkla bulur.

Ray Dolap Seçimi Nasıl Yapılır?

Ray dolap seçimi yaparken kişilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunur. Ray dolap tercih ederken kişilerin dikkat etmesi gereken noktalardan biri, bu dolabın kullanılacağı alandır. Dar alanlı mekanlar için oldukça ideal bir çözüm olan raylı dolaplar, alandan tasarruf edilmesine olanak sunar. Raylı dolapların kapakları çocuklar tarafından kolaylıkla açılmayacağı için çocuklu alanlarda bu dolapların tercih edilmesi güvenlik açısından önemlidir.
Ray dolap tasarımlarında da kişilerin seçim yaparken dikkat etmesi gereken hususlar bulunur. Odanın daha geniş gözükmesi isteniyorsa açık renkli ve aynalı dolapların tercih edilmesi gerekir. Özellikle giyinme odası için raylı dolaplar odanın geniş görünmesine ciddi katkı asğlamala beraber kullanım kolaylığı da getirmektedir. Aynı zamanda kişilerin ihtiyacına uygun olan iç dizayna sahip olan raylı dolabı tercih etmesi oldukça önemlidir. Kişilerin eşyalarını muhafaza edebilmesi için eşyaların yoğunluğuna göre dolap tasarımlarına dikkat etmesi gerekir.

Kaliteli malzemeler ile üretilen raylı dolaplar, kişilerin bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanmasına olanak sağlar. Bu noktada kişilerin kaliteli malzemelerden üretilmiş olan dolapları tercih etmesi gerekir. Bunların yanı sıra kişilerin bütçesine uygun olan ürünü bulabilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle kişilerin fiyat karşılaştırması yaparak tercihte bulunması da ray dolap seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır.
Whatsapp