4. Levent Sakinleri Ray Dolap Mağazalarımız Sizleri Bekliyor

Levent mağazamız Büyükdere caddesi üstündeki akbank ve ziraat bankasından sapılınca garanti bankası karşısında olup önünde park yeri vardır.Mağazamız maslak seyrantepe zekeriyaköy kemerburgaz ayazağa sarıyer bölgelerine de çok yakındır.Mağazamızda raylı dolap genç odası giyinme odası mutfak teşhirlerimiz vardır.Sıcak çayımız ile sizleri bekleriz..

Ürün kalitesi ve çeşitliliği için 4 Levent Sakinleri raylı dolap ve giyinme odası mağazamızı görmelisiniz

4 Levent’te yaşam tarzına uygun olan çocuk odaları, genç odaları, tv üniteleri, koltuk takımları, oturma grupları, giyinme odası, mutfak, banyo tasarımlarını görmek isterseniz 4 Levent sakinleri ray dolap mağazamıza gelebilirsiniz. Ayrıca özel Koleksiyonumuz olan Land Riviera Homes, eminiz ki sizleri de fazlasıyla memnun edecektir. Ray dolap şubelerimizle birlikte sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Yine sitemizden bakarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Levent, İstanbul da Beşiktaş ilçesine bağlı bir mahalledir. Etrafındaki semtlerde en az 4 Levent kadar kalabalık ve kalitelidir. 1950’li yıllarda toplu konut projeleriyle ortaya çıkmış ve tanımlanmıştır. Daha sonraları ise genişleyerek 4 Levent ismine kadar almıştır. Şimdilerde sınırları içerisinde alışveriş merkezlerini de barındıran bir semt olmuştur. Nüfus yoğunluğu da oldukça fazladır. Bu kalabalık nüfusa her türlü hizmeti vermek için çalışmaktayız. 4 Levent sakinlerine ray dolap mağazalarımızla gelerek ürünlerimizi görebilirsiniz. Ürün çeşitliliği ve güler yüzlü arkadaşlarımız sizleri memnun edecektir.