Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Giyinme Odası

Şık Detaylarıyla Giyinme Odası

Kişilerin kıyafetlerini değiştirmek için hazırlanan özel oda veya alanlara giyinme odası denmektedir. Giyinme odaları genellikle yatak odasında yer almakla beraber zamanla bu anlayışın dışına çıkılmıştır. Yatak odasının dışında bir alanda giyinmeyi bir şölen haline getiren giyinme odaları ile kişiler kıyafetlerini yatak odası dışında bir alanda muhafaza etme imkanına sahip olmuştur.

Kişilerin ev içindeki konforunu artıran giyinme odaları kişilerin tarzına, zevkine ve beğenisine uygun olarak dekore edilir. Giyinme odaları ile kişiler ev içinde kendilerine ait özel bir alan oluşturma imkanına sahip olur. Bu odaları dizayn ederken hem işlevsel olması hem de kişinin tarzına uygun olması oldukça önemlidir. Firmamız ise bu noktada kişilerin beğenisine hitap eden çözümleri ile giyinme odalarının kişisel bir alan olmasına olanak sağlar.

Birbirinden farklı seçenekleri ile giyinme odalarına estetik ve işlevsel bir görünüm kazandıran firmamız müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Estetik ve konforlu giyinme odalarını bir araya getirerek müşterilerimize ideal dekorasyon fikirleri sunuyoruz.

Kullanışlı Giyinme Odası Modelleri

Birçok alanın tamamlayıcı parçalarından biri olan giyinme odaları birbirinden farklı modellere sahiptir. Firmamız tarafından kullanıcıya sunulan giyinme odası modelleri ile kişilerin hem beğenisine hem de ihtiyacına hitap ederiz. Farklı alternatifler ile hazırlanan giyinme odaları işlevsel olmanın yanı sıra estetik olarak da kişilerin beğenisine uygunluk gösterir.

Günümüzün değişen ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilen giyinme odası modelleri arasında açık dolap sistemleri ile hazırlanan modeller bulunur. Açık dolap sistemleri, geniş bir giyinme alanına sahip olan kişiler için oldukça ideal bir modeldir. Dolap kapaklarının yer almadığı bu modelde kıyafetler kişinin direk görebileceği bir şekilde muhafaza edilir. Bu sayede kişiler kombinlerini rahatlıkla oluşturabilme imkanına sahip olur.

Dar alanlı giyinme odaları için tasarlanan açık raf sistemleri ise bu alanlar için alternatif modeller arasında yer alır. Odanın belirli bir duvarına monte edilen raflar ile oluşturulan bu model ile kullanılan alanın daha işlevsel olması sağlanır. Firmamız tarafından dizayn edilen kapsamlı giyinme odası modelleri de mevcuttur. Açık dolap sisteminin kullanıldığı bir odada orta masa şeklinde dizayn edilen takı çekmecesi bulunur. Kapsamlı ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bu giyinme odası modeli ile tüm eşyalarınızı muhafaza etme imkanına sahip olursunuz.

Giyinme odaları bir evin istenilen bir alana entegre edilebilir. Birbirinden farklı alanlar için uygun şartların bir araya getirildiği giyinme odası modelleri ile kişilerin ihtiyaçlarına cevap oluştururuz. Çatı katı, pencere önünde yer alan bir oda için tasarlanan giyinme odası gibi farklı alanlar için uygun mobilyaları dizayn ederek kişilerin istediği bir alana kavuşmasına olanak sağlıyoruz.

Tarzınızı Yansıtan Giyinme Odası Tasarımları

Giyinme odaları, kişilerin kendi tarzını ve stilini konuşturabileceği bir alan haline gelebilir. Bu noktada kişinin ihtiyaçlarını bilmesi, giyinme odasının alanına uygun konseptler ile bu alanları dizayn etmesi önemlidir. Giyinme odaları, farklı alanlara uyarlanabileceği için bu alanın mimarisine uygun olarak mobilya seçmek oldukça önemlidir. Çatı katı gibi eğimli duvarları olan bir alanı giyinme odasına dönüştürmek için bu odaya uygun mobilyaları bulmak oldukça önemlidir. Bu noktada firmamız kişiye özel hazırladığı mobilyalar ile kullanıcıların bu ihtiyacına çözüm oluşturur.

İnce ve uzun bir yapıya sahip olan alanlarda açık raf sisteminin kullanılması alanın daha kullanışlı bir hale gelmesine imkân sunar. Aynı zamanda bu tarz alanlarda ayna kullanılması odanın daha geniş ve ferah bir görünüm kazanmasını sağlar. Giyinme odalarında sıklıkla tercih edilen bir model ise kapalı sistemlerdir. Kapalı sistemli bir giyinme odasında kullanılan modellerden biri olan cam kapaklı dolaplar, alanın daha geniş gözükmesini sağlar. Aynı zamanda cam kapaklı sistemle dizayn edilen giyinme odaları ile kıyafetlerin korunması ve kolaylıkla seçilmesi sağlanır.

Giyinme Odası Fiyatları

Giyinme odası fiyatları çeşitli etkenler doğrultusunda farklı aralıklara sahiptir. Bu ürünlerin fiyatlarının değişmesinde etkili olan etkenlerden biri, giyinme odası modelidir. Birbirinden farklı tarza ve ihtiyaca uygun olarak hazırlanan giyinme odalarında kullanılan sistemler aynı değildir. Giyinme odasında kullanılan sisteme ve bu alanlarda kullanılan aksesuarlara göre fiyatları da değişkenlik gösterir. Giyinme odası fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise tasarımları oluşturan firmalardır.

Giyinme odalarında farklı işlevselliğe sahip olan mobilyalar kullanılır ve bu mobilyalar kullanıcıların isteğine göre dizayn edilir. Çanta ve ayakkabı bölmesi olan, ışıklı ve aynalı giyinme odaları gibi pek çok tarz ve stile hitap eden odalar mevcuttur. Giyinme odalarında kullanılan mobilya ve aksesuarlarda fiyatların değişmesinde etkili olan unsurlar arasında yer alır.

Giyinme odasında yenilikçi ve inovasyona uygun çözümler üreten firmamız ideal fiyat aralıkları ile kullanıcılarına hizmet sunar. Kişiye özel olarak hazırlanan giyinme odalarını uygun fiyat aralıkları ile hazırlarız. Kişiler hem beğenisine hem de ihtiyacına uygun olan giyinme odasına sahip olma imkanı elde eder.

Birbirinden Farklı Giyinme Odası Seçenekleri

Giyinme odaları, kişisel bir alan olduğu için bu alanların dekorasyonu kişisel zevk ve taleplere göre gerçekleşir. Günümüzde pek çok stilin oluşmasıyla beraber bu durum giyinme odalarına da yansımıştır. Kişiler bu alanlarda hem stilini yansıtmak hem de bu alanları işlevsel olarak kullanmak ister. Örneğin giyinme odası aynı zamanda makyaj odası olarak da kullanılabilinir. Bu noktada giyinme odasına makyaj yapılabilecek bir yer entegre edilir. Böylelikle kişiler bu alanlarda hem makyaj yapabilme hem de kıyafetlerini muhafaza etme imkanına sahip olur.

Kişilerin kendi evinin iç mimarisine ve zevkine uygun olacak bir giyinme odası tasarlaması bu alanın daha konforlu ve işlevsel bir hale dönüşmesine olanak sağlar. Raflı modülleri ve askılıkları olan modeller farklı giyinme odası seçenekleri arasında yer alır. Köşe modülleri, boy aynaları ve çoklu çekmece sistemi ile dizayn edilen giyinme odası modelleri de bulunur. Giyinme odasında kullanılan mobilyaların camlı, aynalı, sürgülü, kapaksız olması gibi birbirinden farklı seçenekler kişilerin ihtiyacına ve tarzına hitap eden pek çok alternatif mevcuttur. Kişiler pek çok seçenekler arasında kendine en uygun olan giyinme odasını kolaylıkla dekore edebilme imkanına sahip olur.

Giyinme Odası Mobilya Seçimi Nasıl Yapılır?

Giyinme odası mobilya seçimi yaparken kişilerin dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Odanın büyüklüğü, kıyafetlerin ve aksesuarların yoğunluğu ve eşyaların nasıl muhafaza edilmek istendiği dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alır. Geniş bir alan için giyinme odası dizayn edilmek istendiğinde açık raf sistemine sahip olan mobilyaların tercih edilmesi gerekir. Dar alanlarda ise raf modülleri ve ayna gibi eşyaların tercih edilmesi bu alanların daha geniş gözükmesini sağlar.

Ayakkabı, çanta, takı gibi ürünler için bunlar için ayrı olarak dizayn edilmiş mobilyaların tercih edilmesi bu alanların daha işlevsel olarak kullanılmasına olanak sağlar. Giyinme odası mobilyası seçimi yaparken kişilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurması oldukça önemlidir. Bu alanların kişilerin ihtiyacını gideren ve odanın mimarisine uygun mobilyalar ile dizayn etmek gerekir. Böylelikle giyinme odaları konforlu bir alan haline dönüşür.

Whatsapp