Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Mutfak

Birbirinden Farklı Tarzlara ve İhtiyaca Hitap Eden Mutfak Tasarımları

Kişilerin gündelik hayatta en çok vakit geçirdiği alanların başında mutfak gelir. Mutfağın konforlu ve kişinin tarzına uygun bir yer olması, burada geçirilen vaktin daha keyifli geçmesine olanak sağlar. Bu nedenle kullanıcıların mutluluğu ve konforu adına mutfak tasarımları oldukça önemlidir.

Mutfak tasarımları günümüzün değişen ihtiyaçlarına göre çeşitli tasarımlar ile dizayn edilir. Mutfak tasarımları aynı zamanda değişen moda anlayışı ve kişisel zevklere uygun olarak da farklı seçeneklere sahiptir. Firmamız, bu noktada kişilere geniş ürün yelpazesi sunar. Birbirinden farklı tasarım çizgileri ile oluşturulmuş mutfak tasarımlarımız ile kullanıcıların hem beğenisine hem de ihtiyacına hitap ederiz.

Mutfaklarda çalışma üçgeni olan kısım yani ocak, evye ve buzdolabını kapsayan alanı farklı şekiller ile tasarlarız. Bu tasarım modelleri arasında u biçimli mutfak, l mutfak, ada mutfak, paralel mutfak ve tek tezgah bulunur. Kullanıcılarımızın isteği ve talepleri doğrultusunda bu modeller ile tasarlanan mutfaklara uygun mobilyalar yerleştirerek mutfak dekorasyonunu tamamlarız.

Estetik Dokunuşlar ile Dizayn Edilen Mutfak Seçenekleri

Kişilerin en çok zaman geçirdiği alanların başında gelen mutfak yemek yediğimiz, yemek yaptığımız ve sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz bir yerdir. Mutfağın küçük ya da büyük olmasının yanı sıra temiz ve ferah bir görünüme sahip olması oldukça önemlidir. Sıklıkla zaman geçirilen bu alanda dinlenebilmek ve burada olmaktan keyif alınan bir yer olması gerekir. Firmamız tarafından kullanıcılarımıza sunduğumuz çözümler ile bu alanların şık ve estetik görünmesine imkan sağlıyoruz.

Görsel bir hiyerarşi ile hazırladığımız mutfak tasarımlarımız ile bu alanların konforlu ve göz alıcı bir alan olarak kullanıcılarımıza oluşturuyoruz. Mutfak modelleri çeşitlerimizile kullanıcılarımızın istediği tarza uygun alanlar oluşturuyoruz. Bu modeller arasında yer alan country/kır tarzı ile mutfaklarda sakin, güçlü ve sıcak bir atmosfer oluşturulur. Bu tarz mutfak modellerinde genel olarak ahşap ve sakin renklerin uyumu iç içedir. Göz yormayacak renkler ile tasarlanan bu tasarım ile ferah bir taşra evinin büyüsü vardır.

Firmamız tasarım olarak çeşitliliğe önem vermekte olup modern, eklektik, İskandinav gibi farklı tarzlar ile mutfaklara hayat verir. Bu noktada müşterilerimizin beklentisi önemli olup buna uygun tasarımlar ile bu alanları dekore ederiz.

Her İhtiyaca Yönelik Hazırlanan Mutfak Dizaynları

Mutfak, yoğun olarak kullanılan bir alan olup buranın işlevsel ve ihtiyaçlara yönelik olarak dizayn edilmiş olması kişilerin burada geçirdikleri vaktin daha konforlu geçmesine olanak sağlar. Mutfaktaki eşyaların düzenli ve temiz bir şekilde muhafaza edilebilmesi adına bu alanda kullanılan dolap ve mobilyaların doğru seçimi önem arz eder.

Kullanıcılarımıza sunduğumuz mutfak mobilyası çeşitleri ile geniş ve her tarza uygun depolama alanlarının oluşmasına olanak sağlarız. Bu alanlarda kullanılan mobilyalar ile kişiler kullandığı araç ve gereçleri düzenli ve kolay ulaşılabilir bir şekilde muhafaza eder. Bu mobilyalar ile mutfaklar modern ve şık bir görünüme sahip olur.

Mutfaklarda en çok kullanılan mobilyalar arasında dolaplar bulunur. Gelenekselden modern tasarımlara kadar her tarza uygun olarak hazırlanan dolaplar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Sadeliğin ve temizliğin simgesi olan beyaz renkli dolapların yanı sıra gri ve siyah renkler ile tasarlanmış dolaplar da mevcuttur. Bohem, modern, klasik, vintage gibi farklı tarzlar ile hazırlanan mutfak dolapları ile bu alanlara canlılık kazandırılır.

Konforlu ve İşlevsel Mutfak Modelleri

Kişilerin tarzına ve beğenisine hitap eden pek çok mutfak modeli mevcuttur. Rustik, klasik, modern gibi farklı tarzlara uygun olarak dizayn edilen mutfaklar bu alanların daha yaşanılabilir olmasına olanak sağlıyor. Göz alıcı tasarımlara sahip olan bu alanlar, kişilerin hem mutlu olmasını hem de bu alanları daha işlevsel bir şekilde kullanmasına olanak sağlar.

Mutfak yemek yapılan bir alan olduğu için burada kullanılan araç gereçlerin kolay ulaşılabilir bir konumda olması gerekir. Aynı zamanda mutfak araç gereçlerinin temiz ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi de oldukça önemlidir. Bu nedenle mutfak mobilyası kapsamlı ve işlevsel olarak tasarlanarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırır.

Tek duvarlı mutfak mobilyasında dolaplar ve tezgahlar tek bir duvara konumlandırılır. Bu mutfak modeli hem geniş hem de dar alanlı mutfaklar için konforlu bir kullanım alanı oluşturur. Bu tasarım ile maksimum alan oluşturulur. Tek bir yere konumlanan bu tasarım ile kullanım açısından kolaylık oluşur. Gale tarzı mutfak modeli, alanın dar olduğu yerler için kullanılır. Birbirine bakan iki duvara mutfak mobilyaları yerleştirilir. Her iki tarafta da yer alan tezgah ile bu alanlarda işlevsellik artırılır. Aynı zamanda bu model tasarımlar ile tezgah ve dolaplar için fazla alan açılmasına olanak sağlanır.

Mutfak Tasarımı Nasıl Olmalı?

Zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz mutfakların tasarımı, burada geçirdiğimiz zamanın keyifli geçmesi adına oldukça önemlidir. Bu alanlarda kullanılan tezgah, dolap, aydınlatma ve renkler birbiri ile ahenk içinde olmalıdır. Mutfak içinde kullanılan malzemelerin dayanıklı ve kullanışlı olması kadar estetik ve şık bir görünüme sahip olması da oldukça önemlidir.

Küçük mutfağı olan kişilerin mutfak dolap modelleri arasında beyaz ve açık renkleri tercih etmesi kullanılan alanın daha geniş ve ferah gözükmesine olanak sağlar. Büyük bir alana sahip olan kişiler daha koyu renkleri kullanarak modern bir görünüm kazandırabilir. Bunların yanı sıra firmamız tarafından tasarlanan ankastre mutfak modelleri ile beyaz eşyalarınızı dolaplar içine entegre edebilirsiniz. Bu sayede hem alan kazanmış olur hem de mutfağınız daha düzenli bir görünüm kazanır.

Mutfak tasarımında dikkat edilmesi gerekilen diğer bir nokta ise kişisel zevk ve beğenilere uygun olmasıdır. Farklı tasarım stillerine sahip olan mutfak modellerimiz ile her kullanıcının beğenisine hitap ederiz. Kişilerin beğenisine uygun olarak tasarladığımız rustik, modern, klasik modellerimizi her alana uygun şekiller ile dizayn ediyoruz. L, çift l ve u tasarımlarına sahip olan modellerimiz ile mobilyalarımızı bir uyum içinde kullanarak mutfaklarda özgün tarzlar oluşturuyoruz.

Mutfak Fiyatları

Mutfak fiyatları, farklı etkenlere bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Mutfak fiyatlarının çeşitlilik göstermesi her kesimden kullanıcının bütçesine uygunluk göstermesine olanak sağlar. Üretici firma, model ve kullanılan malzemeler fiyatların değişmesinde etkili olan unsurlardır. İskandinav, bohem, rustik gibi stillerin hayat bulduğu mutfak modelleri aynı fiyat aralığında yer almaz. Bu alanlarda kullanılan dolap, tezgah, aksesuar gibi malzemelerin kalitesi de fiyatların şekillenmesinde etkili olan unsurlar arasında yer alır. Birbirinden farklı firmalar tarafından hazırlanan mutfaklar bu firmaların satış politikasına bağlı olarak aynı fiyat aralığında yer almaz.

Firmamız, uygun fiyat aralıkları ile kaliteli hizmet vermeye özen gösterir. Kullanıcılarımızın bütçesine uygun fiyat aralıkları ile hizmet sunarak herkesin istediği mutfağa kavuşmasına öncülük ediyoruz. Uygun fiyatlandırma seçeneklerimiz ile hazırladığımız mutfak tasarımlarımız kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Geniş kullanıcı ağına sahip olduğumuz için müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentisine göre düzenlemeler yapmaya özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke ettiğimiz için kullanıcı odaklı çalışmalar yapıyoruz. Bu doğrultuda ise fiyatlarımızı uygun tutarak kişilerin bütçesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Whatsapp