Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Karyola

Birbirinden Şık Detaylara Sahip Karyola Modelleri

Günümüzün yaklaşık olarak üçte birini uyuyarak geçiririz. Kaliteli bir uyku güne zinde başlamamızı aynı zamanda enerjik ve mutlu hissetmemizi sağlar. Kaliteli uyku içinde rahat ve konforlu bir yatak ve karyola oldukça önemlidir. Yatak odalarının olmazsa olmaz dekorasyonunun parçalarından biri olan karyolalar farklı tasarım çizgileri ile dizayn edilir.

Karyola modelleri, geniş ürün yelpazesi ile her tarzdan kullanıcının beğenisine hitap eder. Bu mobilyalar ahşap, pirinç, bambu, metal gibi çeşitli materyaller kullanılarak elde edilir. Karyola modelleri, tek kişilik ve çift kişilik gibi pek çok ölçü seçeneğine sahiptir. Ölçü çeşitliliğinin fazla olması sayesinde odanıza ve evinize en uygun ve şık modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Böylelikle kullanım alanlarını istediğiniz tarz ve stilde dekore edebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Birbirinden farklı materyaller ile üretilen karyolalar odaların dekorasyonu ile uyumlu bir tasarım oluşturulmasına olanak sağlar. Ahşap karyola modelleri otantik dekorlar ile uyum sağlarken metal ve ferforje modeller ise vintage ve retro oda tasarımları ile uyumlu bir görüntü oluşturur. Aynı zamanda Fransız tarzında dekore edilmiş odalarda ferforje karyola modelleri estetik ve şık bir görüntü oluşturur.

Estetik Tasarımlar ile Dizayn Edilen Karyola Seçenekleri

Karyola modelleri, birbirinden farklı tarzlar ile dizayn edilerek kullanıcıların hem ihtiyacına hem de beğenisine uygunluk gösterir. Karyolalar farklı ölçü ve materyal seçenekleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kullanılan alanın boyutuna ve dekorasyonuna uyum sağlayacak tarz ve ölçüler ile üretilen bu mobilyalar çeşitlilikleri ile ön plana çıkar.

Karyola modelleri çift kişilik ve tek kişilik ölçüler ile üretilmektedir. Tek kişilik modeller 90*100 ve 90*200 gibi farklı boyut seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkar. Bu mobilyaların ölçüsü aynı zamanda markanın üretim seçeneğine göre de farklılık gösterebiliyor. Tek kişilik modeller arasında yer alan 120*200 karyolalar kullanıcılara geniş bir uyku alanı sağlar. Konforuna düşkün olan kişiler için oldukça ideal bir model olup kaliteli uyku için birebir bir üründür. Çift kişilik ürünler arasında 140*190 gibi küçük boyutlu modellerin yanı sıra 180*200 gibi daha geniş boyutlara sahip modeller de bulunmaktadır.

Farklı tasarım anlayışı ile üretilen modeller arasında yere yakın bir şekilde dizayn edilen karyolalar bulunur. Sallantı ve sarsıntı gibi problemleri minimuma indiren bu alçak karyolalar, odanın derinlik algısını değiştirerek şık bir görünüm sağlıyor. Bu modeller hem çift hem de tek kişilik ölçüler ile üretilmektedir.

Her İhtiyaca ve Beğeniye Uygunluk Gösteren Karyola Modelleri

Ahşap karyola modelleri geleneksel dekorasyonlar için şık ve estetik bir görünüm tarz sergiler. Birbirinden farklı yatak başlığı çeşitleri ile bu ürünler modern yatak odası dekorasyonları ile de uyumlu bir görüntü oluşturabilir. Bazalı karyola modelleri yatağın sarsılmasını önlemek ile beraber tek elle açılabilme özelliği ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlar. Bazalı karyolaların depolama alanları sayesinde kişiler ihtiyaç fazlası eşyalarını depolayabilme imkanına sahip olur. Firmamız tarafından üretilen karyola çeşitleri arasında bulunan bu modeller ile kişiler hem ihtiyacına hem de beğenisine hitap eden ürünleri kolaylıkla bulur.

Firmamız kullanıcıların işlevsel ve konforlu bir kullanım elde etmesi için karyola yatak başlıklarının dolaplı olan modellerini tasarlar. Yatak başlığında yer alan çekmeceler ve dolaplar yatak ile bir bütün dururken hem daha düzenli bir görünüm hem de daha kullanışlı bir alan yaratır. Aynı zamanda siyah, beyaz, mavi ve kırmızı gibi farklı renk alternatifleri ile oluşturduğumuz karyola tasarımları her dekorasyon ile kolaylıkla bütünlük oluşturabilir. Ev dekorasyonu ile bütünlük sağlayan renk skalamız ile kullanıcıların kendi tarzını yataklarına da yansıtmasına imkan sağlarız.

En Şık Tasarımlar ile Karyola Modelleri

Yüksek ve alçak karyola modelleri, kullanıcıların yatak odalarına arklı tarzlarda görünüm kazandırır. Alçak modeller daha minimal ve sakin bir hava yaratırken yüksek modeller ise daha ihtişamlı bir görünüm oluşturur. Alçak ve yüksek karyolaların farklı materyallerden üretilen modelleri mevcuttur. Kişiler kendi tarzına ve oda dekorasyonuna uygun olan materyalden üretilmiş modeli seçerek bir bütünlük oluşturabilir.

Geniş ürün gamı ile hizmet sağlayan firmamız, kullanıcıların kendi tarzına uygun bir ürünü bulmasını kolaylaştırır. Yetişkinler için tasarlanan modellerimizin yanı sıra gençler için de tasarlanan karyola çeşitlerimiz mevcuttur. Yediden yetmişe herkes için uygun tasarımlara ve modellere sahip olup her kesimden kullanıcıya hitap ederiz. Genç odaları için tasarladığımız karyola modelleri, hem işlevsel hem de tasarım anlamında gençlerin tarzına hitap eder.

Farklı Fiyat Alternatifleri ile Karyola Çeşitleri

Karyola fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak farklılık gösterir. Bu mobilyaların fiyatlarının farklılık göstermesi her kesimden kullanıcının istediği tarzda dekorasyon oluşturabilmesine olanak sağlar. Ahşap, metal, hasır, pirinç, bambu gibi farklı materyaller kullanılarak elde edilen modeller, kullanılan ham maddeye bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında seyreder. Aynı zamanda aynı materyaller kullanılarak üretilen karyolalar üründe kullanılan detaylara bağlı olarak da farklı fiyat aralığında yer alabilir. Üretici firmaların tasarımlarında kullandığı detaylar, aksesuarlar, ham madde kalitesi de fiyatların değişmesinde etkili olan unsurlar arasında yer almaktadır. Karyola fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında ürünün boyutu da yer alır. Tek ve çift kişilik karyola modelleri aynı fiyat aralığında yer alır. Ürünün boyutuna bağlı olarak fiyat aralıkları değişkenlik gösterir.

Firmamız uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılarına hizmet sağlar. Uygun fiyatlar ile kaliteli karyola modellerimizi kullanıcıların beğenisine sunarız. Kullanıcılar kendi bütçesine uygun olan modeli kolaylıkla firmamız aracılığı ile bulabilir. Uygun fiyatlı modellerimiz dayanımı yüksek ürünler olmakla beraber tasarım anlamında da kullanıcıların beğenisine hitap eder.

Karyola Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Karyola tercih ederken kullanıcıların bazı noktalara dikkat ederek seçim yapması oldukça önemlidir. Karyola tek kişilik ve çift kişilik gibi farklı ölçü standartları ile üretilir. Kullanıcıların bu noktada yatağı kullanacak kişilerin rahatlığını ve konforunu göz önüne alarak tercihte bulunması gerekir. Aynı zamanda yatağın konumlandırılacağı alanın ölçüsünü baz alarak da karyola tercihinde bulunulmalıdır. Bu mobilyaların kullanılan alanı daraltmayacak bir ölçüye sahip olması kullanım kolaylığı açısından önemli bir noktadır. Dikkat edilmesi gerekilen bir diğer nokta malzemedir. Bu mobilyalarda kullanılan malzemenin odanın tarzı ile uyumlu olması bütünlük oluşturulmasını sağlar. Bu nedenle kullanıcıların odanın tarzına uygun olan materyale sahip karyola modellerini tercih etmesi gerekir.

Kişilerin odasında bulundurduğu eşyanın fazla olması bir depolama alanına duyulan ihtiyacı ortaya çıkarır. Bu noktada kişilerin bazalı olan karyola modellerini tercih etmesi gerekmektedir. Aynı zamanda yerden yüksek olan modeller, kullanıcıların yatağın alt kısmını depolama alanı olarak kullanmasına imkan tanır. Bu tarz modeller de tercih ederek depolama alanı oluşturabilirsiniz.

Karyola fiyatları kişilere geniş bir fiyat aralığı sunar. Bu noktada kişilerin fiyat performans ürünlerini tercih etmesi bütçesel olarak avantaj kazandırır. Uygun fiyatlı fakat dayanıklı modeller uzun kullanım ömrü ile kullanıcıları memnun eder. Bu mobilyaları, garanti sağlayan markalardan temin etmek de oldukça önemlidir. Bu noktada firmamız kullanıcılarına garantili ürünler sunarak yaşanılan herhangi bir problem karşısında müşterilerin mağdur olmasını önler.

Whatsapp