Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Masa & Sandalye

  Öne çıkan Masa & Sandalye modellerimiz

  Kullanım Alanlarında Konforu Sağlayan Masa ve Sandalye Modelleri

  Masa ve sandalye modelleri birbirinden farklı tasarımlar ile hem iç hem dış mekanlarda kullanılan mobilyalar arasında yer alır. Çeşitli tasarımlar ve birbirinden farklı renkleri ile öne çıkan masa ve sandalyeler, konumlandırılacakları alana göre farklı modellere sahiptir. Bu mobilyalar, kişilerin sevdikleri ile bir araya gelmek ve uzun uzun sohbetler etmesi için ideal bir kullanım sunar. Geniş ürün yelpazesine sahip olan bu ürünler, birbirinden farklı marka tarafından üretilerek kullanıcıya sunulur.

  Geleneksel tasarımlardan modern tasarımlara kadar pek çok tarzın yansıtıldığı masa ve sandalyeler ile kullanıcıların beğenisine ve ihtiyacına hitap edilir. Farklı tasarımlar ile üretilen bu ürünlerin aynı zamanda çeşitli renk ve materyaller ile üretilmesi kullanıcılara pek çok alternatif sunar. Kişiler bu alternatifler arasından kendi tarzına ve beğenisine uygun ürünü kolaylıkla bulabilir.

  Land Mobilya, masa ve sandalye tasarımları ile alanında öncü olan markalar arasında yer alır. Hem şık hem konforu sağlayan seçenekleri ile bu mobilyalarımızı kullanıcıların beğenisine sunarız. Kişilerin uzun saatler boyunca rahat bir şekilde oturmasına olanak sağlayan sandalye modellerimiz ve uzun sohbetlerin şık durağı olan masa çeşitlerimiz ile kullanıcıların beğenisini kazanırız.

  Her Beğeniye ve Tarza Hitap Eden Masa ve Sandalye Seçenekleri

  Masa ve sandalyeler modern, geleneksel, bohem, retro ve klasik gibi çeşitli stiller ile üretilerek piyasaya sürülür. Farklı stiller ile dizayn edilen bu mobilyalarda ahşap, metal, bambu gibi farklı materyallerin de kullanılması model zenginliğinin oluşmasına olanak sağlar. Ahşaptan üretilen bu mobilyalar ortama sıcak ve doğal bir hava kazandırır. Her zaman popülerliğini koruyan ahşap masa ve sandalyeler sade ama şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin beğenisini sağlar. Metalden üretilen bu mobilyalar ise kullanılan alana modern bir görüntü kazandırır.

  Masa ve sandalyeler, ayrı ayrı tasarlanan ürünler olmakla beraber takım olarak tasarlanan modelleri de mevcuttur. Masa ve sandalye takımları, tasarım anlamında bir bütünlük sağlar. Yemek takımları olarak da bilinen bu mobilyaların iki, dört ya da sekiz kişilik modelleri mevcuttur. Farklı ölçüler ile boyutlandırılan bu ürünler pek çok alanda kullanılmaya uygunluk gösterir.

  Land Mobilya, kişiye özel tasarımlar ile mobilya üretimi sağlayan bir firmadır. Firmamız, sadece kişiye özel olarak ürettiği tasarım masa ve sandalyeleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Bu mobilyaların konumlanacağı alanın ölçüsüne, dekorasyonuna ve kişilerin stiline uygun tasarladığımız mobilyalar hem şık hem de işlevsellikleri ile ön plana çıkar.

  Birbirinden Farklı Stiller ile Dizayn Edilen Masa ve Sandalye Takımı

  Masa ve sandalye takımı, bir bütün olarak kullanıcıya sunulan modeller arasında yer almaktadır. Kişiler masa ve sandalyeyi tek tek temin edebileceği gibi takım halinde de temin ederek kullanma imkanına sahiptir. Takım halinde tasarlanan bu ürünler ise tasarım, renk ve kullanılan materyal olarak birbiri ile uyum içindedir.

  Dar ya da geniş fark etmeksizin pek çok alanda kullanılmaya uygunluk gösteren masa ve sandalye takımları renkli ve dinamik bir atmosfer oluşturulmasına olanak sağlar. Üretildiği malzemeden tasarımına kadar yapısal ve fonksiyonel farklılıkları bulunan bu takımların pek çok seçeneği mevcuttur. Büyük boyutlar ile üretilen bu takımlar, portatif ve şık tasarımları ile dikkatleri üstüne çeker. Geniş alanlar için kullanılan büyük boyutlardaki takımlar, kullanılan alanın daha verimli bir hale getirir. Minimal boyutlardaki masa ve sandalye takımları şirinliği ile ön plana çıkarken fonksiyonel özellikleri ile de kullanıcılara konfor kazandırır.

  Renkli masa ve sandalye takımları kullanılan alanın dekorasyonu ile uyumlu olabilecek model çeşitliliğine sahiptir. Beyaz renkli takımlar genel olarak her tarz ile uyumluluk gösterirken kullanılan alanın ferah ve geniş gözükmesine de olanak sağlar. Siyah renkli takımlar ise daha klasik tasarımlar ile uyumlu modeller arasında yer alır.

  Evlerinize Şıklık Getiren Sandalye ve Masa Modelleri

  Sandalye ve masa modelleri ile kişiler kullanım alanlarında istedikleri görünümü elde etme imkanına sahiptir. Ev, ofis, bahçe, balkon gibi pek çok alanda kullanılan bu mobilyalar farklı tasarımları ile pek çok alanda kullanılmaya uygunluk gösterir. Tasarımsal olarak geniş ürün çeşitliliğine sahip olan bu ürünlerin metal, plastik, bambu, ahşap gibi materyallerden üretilen modelleri hem iç hem de dış mekanların tamamlayıcı bir parçası olur.

  Sandalye ve masa modelleri, kullanıldıkları alanları işlevsel bir yer haline getirir. Aynı zamanda görünümleri ile ortama şık ve estetik bir atmosfer kazandırır. Masaların oval, yuvarlak, kare ve dikdörtgen gibi farklı formlar ile üretilmesi mekanda istenilen dekorasyonun oluşturulmasına olanak sağlar. Köşelere konumlandırılmak için dizayn edilen L tasarımlı takımlar, kullanıcılara ekstra yer kazandırırken şık görünümleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. İşlevsel kullanıma sahip olan katlanır masa ve sandalyeler birbirinden farklı stilleri ile ortama canlılık kazandırır.

  Masa ve Sandalye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Kullanıcılara pek çok model seçeneği sunan masa ve sandalye tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Masa ve sandalye takımı, kişilerin kullanım alanlarında bulunan kişi sayısına uygun olarak seçilmelidir. Pek çok kişi sayısına uygun olarak üretilen bu mobilyalar arasından kullanıcı kişi sayısına uygun modellerin tercih edilmesi rahatlık ve konfor açısından oldukça önemlidir. Bu mobilyaların aynı zamanda kullanılan alanın ölçüsüne uygunluğu da dikkat edilmesi gerekilen bir diğer noktadır. Dar alanlı yerlerde minimal ya da katlanır modellerin tercih edilmesi alandan tasarruf edilmesine olanak sağlar. Geniş alanlı mekanlarda ise büyük fakat konforlu modellerin tercih edilmesi kişilere kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

  Masa ve sandalye tercihinde seçilecek olan mobilya tasarımının odanın diğer mobilyaları ile uyum içinde olması gerekir. Dekorasyon olarak bir bütünlük sağlaması adına aynı zamanda bu mobilyaların rengi de ortamda kullanılan renkler ile uyumlu olmalıdır. Farklı mekanlarda kullanılan masa ve sandalyeler, kullanılan mekana göre de tercih edilmelidir. Mutfakta tercih edilen bir masa ve sandalye ile bahçede tercih edilen bu mobilyalar aynı tasarımsal ve fonksiyonel özelliklere sahip değildir.

  Masa ve Sandalye Fiyatları

  Masa ve sandalye fiyatları, çeşitli etkenler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Bu ürünlerin fiyatlarının geniş bir aralığa sahip olması her kesimden kullanıcının bütçesine uygunluk göstermesine olanak sağlar. Masa ve sandalyeler kişi sayısına göre tasarlanır. Buna bağlı olarak ölçülerinde farklılık meydana gelir. Masa ve sandalye ölçülerinin değişmesi bu ürünlerin fiyatlarının da değişmesinde etkili olur. Bu ürünler ahşap, metal gibi çeşitli materyaller kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerde kullanılan ham maddenin cinsi de fiyatların değişmesinde etkili olur. Bunların yanı sıra bu mobilyaların sahip olduğu teknik ve fonksiyonel özellikler de fiyatların farklılık göstermesine olanak sağlar. Çeşitli üretici firma tarafından tasarlanan bu mobilyalar, üretici firmanın satış politikasına bağlı olarak da farklı fiyat aralığına sahip olur.

  Land Mobilya olarak kullanıcılarımıza uygun fiyat aralıkları ile hizmet sağlamaktayız. Kişiye özel tasarımlarımız ile kullanıcılarımızın bütçesine uygun mobilyalar üretiriz. Uygunluğu ve kaliteyi birleştirdiğimiz ürünlerimiz ile kullanıcıların beğenisini kazanırız. Alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile yenilikçi bakış açısı ile tasarladığımız mobilyalarımız herkesin beğenisine ve bütçesine uygunluk göstermektedir.

  Masa & Sandalye Modelleri

  Whatsapp