Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

Portmanto

İşlevsel Özellikleri ile Portmantolar


Portmanto, genellikle evlerin giriş kısmında bulunan ayakkabı, giysi gibi eşyaların muhafaza edildiği dolaptır. Hemen hemen her evde bulunan bu mobilya, gündelik hayatta kişilerin hayatını kolaylaştırır. Aynalı ve aynasız olarak kullanıcıya sunulan portmantolar bulunduğu alana estetik bir görünüm kazandırır. Tasarımları ile ön plana çıkan bu mobilya aynı zamanda işlevsel özellikleri ile kullanıcıların pek çok yönden hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu mobilya, eşyaların belli bir yerde bulunmasına imkan sağlar. Düzenli bir alanda muhafaza edilen eşyaların yerleri belirli olduğu için kişiler eşyalarını kolaylıkla alıp giyinme imkanına sahip olur.

Evlerin giriş kısmına konumlandırılan portmantolar, evde ilk dikkat çeken eşyalar arasında yer alır. Bu nedenle seçilen ürün evin ruhunu yansıtır. Dekoratif özellikleri ile ön plana çıkan bu mobilyalar, işlevsel olması açısından da kullanıcılara pek çok yönden avantaj sağlar. Aynalı modeller, boy aynası olarak kullanılma özellikleri ile ön plana çıkarken kişilerin evden çıkmadan dış görünüşlerini kontrol etmelerine imkan tanır. Ayakkabılı portmanto, işlevsel modeller arasında yer alır. Bu model hem kıyafetlerin hem ayakkabıların muhafaza edilmesine olanak sağlar. Bu sayede kişilere kullanım kolaylığı sağlarken alan da kazandırır.

Birbirinden Farklı Özelliklere Sahip Portmanto Modelleri


Portmanto modelleri, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların hem beğenisine hem ihtiyacına hitap eder. Kullanım şekli ve dekorasyon anlamında farklı teknik ve fonksiyonel özelliklere sahip olan bu ürünler ile kişiler kendi stilini evine yansıtabilir. Dekoratif olarak estetik görünüme sahip olan portmantolar aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlayan ürünler arasında yer alır. Sürgülü portmantolar, kullanım kolaylığı sağlayan modellerden biridir. Küçük antreler ve holler için ideal bir model olan sürgülü portmantolar, alanın verimli bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Aynı zamanda kolay kullanımı ile pratik bir modeldir.

Aynalı modeller, kullanılan alanın daha geniş ve ferah gözükmesini sağladığı için dar alanlı yerler için sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Duvara gömmeli modeller, kullanıcılara alan kazandırmakla beraber şık görünümleri ile hem işlevsel hem dekoratif özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Portmantolarda askılık, depolama alanları, çekmece gibi bölümler yer alır. Bu alanlar portmantolara işlevsellik kazandırır.

İşlevsel özelliklerinin yanı sıra tasarımsal olarak farklı stillere hitap eden pek çok portmanto modeli bulunur. Renk, kullanılan materyal ve boyut olarak farklılık gösteren bu ürünlerin tasarımları da bu doğrultuda farklılık gösterir. Buna bağlı olarak pek çok tarza uygun portmanto modeli üretilmiş olunur.

Birbirinden Şık Detaylar ile Tasarlanan Portmanto Modelleri


Gündelik hayatta sıklıkla kullanılan mobilyaların biri olan portmantolar, farklı tasarımlar ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Klasik tasarımlardan modern tasarımlara kadar pek çok stil ile oluşturulan bu ürünler ile kullanıcılar kendi tarzına uygun olan ürünü kolaylıkla bulur. Portmanto tasarımları ile kullanıcılar kullanım alanlarını istedikleri stiller ile canlandırma imkanına sahiptir. Tercih edilecek olan portmanto modelinde kullanılan ham madde ve tasarım, farklı stillerin oluşmasında etkilidir. Aynalı portmantolar sıklıkla kullanılan modellerden biri olmakla beraber vestiyer modelliler de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği diğer bir ürün çeşididir. Dış giyim kıyafetlerinin muhafaza edilmesine olanak sağlayan bu model, kullanılan alanın dekorasyonunu önemli ölçüde değiştirir. Bu nedenle kişilerin tercih edeceği modellerde ev ile uyumlu tasarıma sahip olmasına dikkat etmesi gerekmektedir.

Portmanto, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara pek çok alternatif sunar. Sürgü kapılı modeller, kolay kullanımlarının yanı sıra alan kazandırmaları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Sağa ve sola kaydırılarak kullanılan bu model ile alandan tasarruf edilir. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürünlerin işlevsel özellikleri kullanıcıların gündelik hayatının kolaylaşmasına imkan tanır.

Her Beğeniye Hitap Eden Portmanto Çeşitleri


Portmanto çeşitleri yediden yetmişe herkesin beğenisine hitap eden modellere sahiptir. Bu mobilyalar ayaklı portmanto ve duvar portmanto olarak iki ayrı kategoriye ayrılır. Ayaklı modeller, herhangi bir kuruluma ihtiyaç duyulmadan direk kullanılır. Bu modeller çok fazla yer kaplamamakla beraber çeşitli boyutlara da sahiptir. Ayaklı portmantolar, genel olarak farklı eşyaları muhafaza etmek için çeşitli bölümler ile tasarlanır. Üst askılar; şapka ve giysiler için kullanılırken alt kısımdakiler ise ceket ve eşarp gibi eşyalar için kullanılabilir. Bu yönü ile ayaklı portmantolar oldukça kullanışlıdır.

Duvar portmantoları, dar alanlı yerler için ideal bir kullanım sunar. Kompakt tasarımlı evler için son derece uyumlu olan bu modeller, duvara asılan asma rayları ile işlevsellik oluşturur. Land Mobilya, birbirinden farklı tarz ve stiller ile oluşturduğu portmantolar ile kullanıcılara işlevsel ve şık ürünler sunar. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığımız ürünlerimiz ile her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir. Minimal bir evden geleneksel hatların hakim olduğu bir eve kadar pek çok alanda Land Mobilya’nın izlerini görmek mümkündür.

Portmanto Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Portmanto, geniş ürün yelpazesine sahip bir mobilya olduğu için kişilerin bu ürünleri tercih ederken dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu mobilyalar farklı ölçüler ile üretilir. Bu noktada kullanıcıların kullanım alanının ölçüsü ile uyumlu modelleri seçmesi gerekir. Seçilecek olan portmantonun kullanım alanını daraltmaması, geniş ve ferah gözükmesini sağlaması önemlidir.

Farklı ham madde kullanılarak üretilen bu ürünlerin, dayanıklılığı ve evin dekorasyonu ile uyumlu olması adına ürünün ham maddesine dikkat edilmelidir. Evin dekorasyonu ve kişinin tarzına uygun olmasının yanı sıra işlevsel olarak da kullanıcıya avantaj sağlaması önem arz eder. Bu noktada pek çok model mevcuttur. Depolama alanı ihtiyacını karşılayan çekmeceli ve ayakkabı alanı olan modeller bulunur. Buna bağlı olarak kişilerin ihtiyacını belirlemesi ve ihtiyacına uygun modelleri tercih etmesi gerekir. Portmantolar farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Kişilerin fiyat performans ürünlerini tercih etmesi ve fiyat karşılaştırması yaparak bu ürünleri temin etmesi gerekir.

Land Mobilya uygun fiyat aralıkları ile kullanıcılarına kaliteli hizmet sunan bir firmadır. Fiyatlandırmalarımız, her kesimden kullanıcının bütçesine uygunluk gösterir. Hem kullanıcı hem bütçe dostu yaklaşımımız ile mutlu müşteriler kazanırız.

Portmanto Fiyatları

Portmanto fiyatları pek çok unsura bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu ürünlerin çeşitli fiyat aralıklarında yer alması, her kesimden kullanıcının kendi bütçesine uygun ürünü bulmasını kolaylaştırır. Birçok modeli bulunan bu ürünler, tasarım ve işlevsellik yönünden farklı özelliklere sahiptir. Buna bağlı olarak bu ürünlerin çeşitli teknik ve fonksiyonel özellikleri bulunur. Bu ise portmantoların farklı fiyat aralıklarında yer almasına olanak sağlar.
Geniş kullanım alanına sahip olan bu ürünler, çeşitli boylar ile üretilmektedir. Ürünün boyu ise fiyatların değişmesinde etkili olan bir diğer unsurdur Portmanto modeli de fiyat aralıklarının değişmesinde etkili olur. Modele göre üründe kullanılan askı ve çekmece sayısı ya da ürün tasarımında kullanılan aksesuarlar fiyat aralıklarının değişmesinde etkili olur. Ürünün yapımında kullanılan ham madde, portmantonun dayanıklılığını etkileyerek kullanım süresini doğrudan etkiler. Kaliteli ham madde kullanılarak üretilen portmanto uzun yıllar boyunca kullanılır. Buna bağlı olarak ham madde kalitesi ürünün fiyatını etkiler.

Land mobilya yenilikçi ve çağdaş ürün tasarımları ile kişiye özel ürünler dizayn eder. Kişiye özel üretim sağladığımız mobilyalar uygun fiyat aralıkları ile kullanıcıların beğenisine sunulur.
Whatsapp