Moralinizi bozmayın. Çünkü çözüm bizde.

Organize olmayan, düzensiz bir dolap moralinizi bozar, giyecek hiçbir şeyiniz yok hissi verir. Anında ne giyeceğinize karar vermek ve tüm eşyalarınızın bir düzen halinde yerleştirilmiş olması, sabah saatlerinde güne enerji dolu başlamanıza yardımcı olur. Düzensiz bir elbise dolabının çözümü ise son derece basit.

Ray dolap kullanım kolaylıkları.


Ray dolap eşyalarınızı saklamanın yanı sıra size bir çok avantaj sunmaktadır. Bunların başlıcaları mevcut yerinizi en iyi şekilde kullanarak mekansal kazanımlar sunar.

Ray dolap aksesuar çeşitleriyle aksesuarlarınızı ray dolabınızda en iyi şekilde kullanımınızı sağlar. Kullanımınızı kolaylaştıracak detaylarla ray dolabınızı donatılır. Yeniliklerle zamandan tasarruf etmiş olur ve modern teknolojiyle geliştiren ürünlerle ray dolabınızda fonksiyonelliği yakalamış olursunuz.


Land Ray Dolap ile bir bakışta ne kadar çok elbiseniz olduğunun farkına varırsınız. Size hizmet eden, size değer veren bir ray dolap sizi mutlu edecektir. Her şey yerli yerinde durur. Tüm elbiselerin yeri belirlenmiş ve ihtiyacına göre ışığı, kemerliği ,kravatlığı, takı çekmecesi, çekmece içi bölmesi, asansör askısı, raylı rafları, aynası, sesiz çekmecesi olan bir ray dolap olarak tasarlanmıştır. Sadece bugün nasıl giyinmeniz gerektiği hakkında fikir söyleyemiyor,öneride bulunamıyor. Ama bunun için de çalışmalarımız sürüyor.

Ev içi tüm özel imalat siparişleriniz için İstanbul’un 5 bölgesindeki mağazalarımıza uğramanız yeterli. Mükemmel Ray Dolaplar sadece Land Ray Dolap Mağazalarında. Mağazalarımızda sizi şaşırtmaya hazırız.

ŞAŞIRACAKSINIZ EMİNİZ.

Can ONUK

Mimar

Ücretsiz Tüm Türkiye 444 4 167 , Beylikdüzü Raylı dolap 0212 853 83 57 , Bakırköy Raylı dolap 0212 571 11 17 , Bağdat caddesi Raylı dolap 0216 330 48 68 , Levent Raylı dolap 0212 264 46 45 , Yeşilköy Raylı dolap 0212 662 63 24,

2019 RAY DOLAP TASARIMLARI- Land ® ► Copyright ® Land Raylı Dolap

858 defa okundu