Sizi Arayalım
Görüşme Seçeneği:
Şube Seçiniz:

GENÇ ODASI MODELLERİ

Bir öğlen vaktidir. Anne, baba ve 11 yaşında kızları ile mağazadan içeri girerler. Mutlu bir aile, her hallerinden belli. Yüzlerde hafif gülümseme, karar vermişlik duygusu dışa vurmuştur. Girişte durarak " Biz genç odası satın alacağız,  derler.

Başlarlar konuşmaya, anlatırlar istediklerini... Artık tanışma zamanı. O enerji paylaşılır. Anlatılır Genç odası Modelleri, anlatılır Genç Odası Renkleri.

Ancak! Anne, baba hala pozitif.  Mutlular, fakat konuşmazlar. Hafif baş eğme ile kızlarına bakarlar ve o enerji dolu kız, ışık saçan gözleri ile şunu söyler.  Genç Odası Modellerini benimle konuşacaksınız der gibidir, çok etkilenirim. Hem hüzün, hem de duygu.

Düşünmüş, tasarlamış, planlamış hayalinde karar vermiştir bu genç. Hayır demeyi bilen, sorgulayan, herkesi dinleyen, fakat aklına uyanı tercih eden bir Genç Odası taliplisi bir kız. Bir uzman olarak hayranlığım şurada başladı. Ayağı yere basan istekler, mantıklı detaylar istiyordu ve kararlıydı. Mükemmel.

Bir LAND Genç Odası sahibi oldu. 3 senedir kullanıyor. Mutlu olduğuna eminim. Ben de çok mutluyum, gurur duydum. Ne istediğini bilen, isteği doğrultusunda insanlardan bilgi toplayan bir genç.

Bu olay bitti şimdi gelelim bana.

Birincisi bu olaydan sonra konuşurken anneye ve babaya değil artık çocuklara bakar oldum. Ne güzel bir gençliğin geldiğini gördüm.

Bu genç kızımız bana bir şeyi tekrar hatırlattı. Bende bir bireyim. Yaşım 11, bende artık haklara sahibim.

Ama işin birde hüzün kısmı vardı. Ben yaş olarak ilerlediğimi de anladım. Tatlı bir duygu.

Enerji dolu kızımız şu anda LAND Genç Odası kullanıyor ve geleceğe hazırlanıyor. Ne mutlu bize, anneye, babaya. Bir Genç Odası konuşmak, bir Genç Odası Modelleri seçmek güzel bir anı bıraktı bende.Bayılıyorum yeni nesile.
Whatsapp