Yaşantı sürecimiz içinde her evrede farklı gereksinimlerimiz olur. Bebek Odası, Genç Odası, Ray Dolap, T.v. Ünitesi, Karyola, Giyinme Odası gibi farklı bölümleri, her dönem farklı şekilde isteriz. Yani her yaşta tüketim ve mobilya kullanımı değişir. Bir de çağımızın değişen kültürü, teknolojisi ile de uyumlu bir Genç Odası veya Karyola daha da sıkı bir seçim yapmamızı sağlar.

Örneğin, 2015 yılında alacağınız bir Ray Dolap, 2016 yılına göre daha geride bir teknolojiyi sunar.Standart tek bir şey vardır. Genç, Genç Odası ister, olgun bir kişi konforlu bir Ray Dolap, Karyola, Koltuk ister.

Şimdi artık hızla ilerleyen özel imalat, kişiye göre mobilya sektörü, bu ihtiyaçları mükemmel çözüyor. Geçmişin pahalısı diye bildiğimiz bir mimara mobilya yaptırmanın maliyetleri, şu anda oldukça düşük, hatta standart ve binlerce aynı ürünü üreten mobilyalardan daha da ekonomik olabiliyor.

Neden? derseniz, ihtiyaç artık özel mobilyaya kayıyor ve özel imalat mobilyayı büyütüyor. Standart yükseklikte ve eni de standart olan Ray Dolap yerine, duvardan duvara, yerden tavana içini serbest dizayn edilebilen bir Ray Dolap daha çok tercih ediliyor. Bir insanın boyuna ve fiziğine göre mobilya, Genç Odası, Mutfak, Ray Dolap Koltuk alması yaşam kalitesini arttırıyor.

Tüm LAND Mağazalarında kişiye özel tasarım yapan kadrosu ile sektörü ve ihtiyaçları karşılamak üzere ev uzmanı kadromuz sizleri bekliyor. Ray Dolap, Giyinme Odası, Karyola, Genç Odası, T.v. Ünitesi gibi çeşitli mobilyalar, nasıl ihtiyacınız duyuyorsanız, size özel, konforunuza göre tasarlanıyor.

Bir Ray Dolap mı lazım? Ama kişiye özel mi olsun istiyorsunuz? 5 mağazamızda sizlerle olmaktan mutluluk duyarız. İster Genç Odası, ister fonksiyonlu bir Karyola... Biz konfor tasarlıyoruz. Mağazalarımıza gelmeniz yeterli. Sizi şaşırtmaya hazırız.

LAND RAYLI DOLAP.

2019 RAY DOLAP TASARIMLARI- Land ® ► Copyright ® Land Raylı Dolap
965 defa okundu