Bir Ray Dolap satın alsanız, hayatınız değişse. Zorluklar kolay, stresler huzura dönüşse. Hayalinizdeki Ray Dolap’ın bizde yaratmasını istediğiniz düşünce, duygu budur.

Her şey yerli yerinde, dağınıklığı kendisi toplayan, siz uyurken etraftaki elbiseleri Ray Dolap’a kaldıran, ayakkabınızı rafına, kazak tişörtleri katlayıp Ray Dolap’ın içine koyan.

Ah bir zengin olsam şarkısı ile biraz benzeşti ama biz hep olumlu bakıyoruz..Ray Dolap’ın iç dizaynını tasarlarken kolay bulmak ve elbiseleri markalamak önceliğimiz oluyor.

Her elbisenin yerinin ayrı olması, kazak tişört yerinin ayrı olması, takılar, kemerler, kravatlık, çanta, kolye, ayakkabı, bavulun yerlerinin ayrı olması Ray Dolap’ta baştan bir sihir yaratmakta. Sihirli dokonuş aslında düzen. Ray Dolap, kullanılmaya başlandıktan sonra sihirli olduğunu hissedebilirsiniz, bu sihir elinizi uzattığınızda her şeyin yakında olmasından kaynaklanıyor.

Kendiliğinden kapanan, bir tüy hafifliğinde kayan kapaklar müthiş bir his. Ancak gerçek bu. Sihirli Ray Dolap lar, sizinde ayaklarınızı yerden kesecek. İlk oyuncak ile oynadığınızda hissettiklerinizi size verecek, iç dizaynında da dış dizaynında da.

Evet unutmadım gece siz uyurken etrafı toparlayan, Tişörtleri yerine kaldırarak, elbiseleri askıya asan ray dolaplar.


Ray dolabınızın hayatınızı kolaylaştırması gerekmektedir ve yeniliklere ayak uydurmuş olması da gerekmektedir. Modern teknolojinin imkanları günün değişen trendlerinin yakın takip edip ve bu takipler neticesinde yeni ürünlere yeniliklerin aktarılması gerekmektedir.


Bunun içinde çalışmalarımız devam ediyor.. BİZİ TAKİP EDİN..

Can ONUK

Mimar

2019 RAY DOLAP TASARIMLARI- Land ® ► Copyright ® Land Raylı Dolap
1051 defa okundu